İzmit Evden Eve Nakliyat

Kocaeli İzmit Evden Eve Nakliyat firması Cerrahoğlu Nakliyat firmamız uzman ekip ve ekipmanlarıyla sigortalı ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 

İzmit Evden Eve Nakliyat

Kocaeli İzmit Evden Eve Nakliyat sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu güne kadar bir çok taşıma ve nakliye işleri içerisinde yer aldık ve işlerimizi sorunsuz kaliteli bir şekilde teslim ettik. Yaklaşık 30 yıldır Nakliyat alanında çalışmalarımızı sürdürmenin ve sektör her geçen gün yeni değerler katmanın gururunu yaşamaktayız.

 

İzmit Evden Eve Nakliyat

Ev Taşıma süreci hem bay hem de bayanlar için stresli bir süreçtir. Taşıması yapılacak eşyalarının zarar görmeden taşınması en önemli faktördür. İzmit Evden Eve Nakliyat firması olarak bütün süreçleri önceden ön görerek sizin yerinize gerekli tedbirleri almaktayız. En doğru ve Kaliteli Nakliyat firmasını aradığınızı bildiğimizden maliyete bakmaksızın en önemli malzemeleri kullanmaktayız. Cerrahoğlu Nakliyat firmamız  yurt dışından temin ettiği nakliyat malzemelerini siz değerli müşterilerimize ekstra bir ücret talep etmeden sunmaktadır. Uzaman ekip ve ekipmanlarımızla her türlü taşıma işlemini rahatlıkla yapabilecek kapasiteyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

İzmit Sigortalı Nakliyat

İzmit’ te ev taşıma öncesi Sigortalı Nakliyat sözleşmesi düzenlemekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi aracılığıyla bütün eşyalarınızı sigortalattırıyoruz. Her hangi bir zarar durumunda bütün zararınızı karşılamaktayız.

 

İzmit Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşıma alanında zorlanmadan , taşınacak alanda koridor, zemin gibi çevresel anlamda zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.  Yüksek katlı apartmanlarda, asansörü bulunmayan yapılarda, dar sokaklı yapılarda taşıma işleri İzmit Asansörlü Taşımacılık hizmetimi ile artık daha rahat.

 

İzmit Şehiriçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat çalışmalarımızı çok seri ve kaliteli bir biçimde yerine getirmekteyiz. En yorucu işlerde bile aynı gün evinizi taşımaktayız. İzmit Şehiriçi Nakliyat ekibimiz gerek duyulması halinde kişi sayısını arttırarak süreci hızlandırmaktayız.

 

İzmit Şehirlerarası Nakliyat

İzmit Şehirlerarası Nakliyat ve Taşımacılık işlemlerinde diğer illere taşınacaklar için en ideal planı uygulamaktayız. Stressiz, sorunsuz, sigortalı bir şekilde ekstra ücret talep etmeden en iyi ve seri biçimde gerek ekip personeli ve ekipmanlarımızla takviye yoluna da giderek nakliyat işlerinizi yapmaktayız.

 

İzmit Nakliyat Depolama

Eşyalarınızı cüzzi bir ücret karşılığı geçici bir süre ile depolarımızda bekletebilirsiniz. İzmit Nakliyat Depolama hizmetimiz sayesinde boş yere kira vermekten de kurtulmuş olursunuz. Bütün eşyalarınız sigortalı güvencesindedir.

 

İzmit Hakkında Bilgi

İzmit Evden Eve Nakliyat - Kocaeli İzmit Location Cerrahoğlu gebze nakliyat

İzmit ilçesi Türkiye’nin Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. İzmit tarihi bir geçmişe sahip bir ilçe olmasına karşın yakın bir zamanda 2008 yılında Koceli Büyükşehir’e bağlı ilçe halini almıştır.

 

İzmit cağrafi açıdan stratejik bir öneme sahip Anadolu ile Avrupa yakası arasında geçiş yolu üzerinde bulunmaktadır. Marmara Denizinin ve Marmara Bölgesinin doğu yakasında yer alır.

İzmit hem denizyolu hem karayolu hem de havayolu açısından Türkiye’nin önemli ticari geçiş yollarından biridir.

 

 

İzmit ilçesinde hizmet verdiğimiz semtler

Akmeşe

Alikahya

Bekirpaşa

Kuruçeşme

Saraybahçe

 

28 Haziran

Akarca

Akçakoca

Akmeşe Cumhuriyet

Akpınar1

Alikahya Atatürk

Alikahya Cumhuriyet

Alikahya Fatih

Ambarcı1

Arızlı1

Arpalıkihsaniye1

Atatürk

Ayazma

Bağlıca1

Balören1

Bayraktar1

Bekirdere

Biberoğlu1

Böğürgen1

Bulduk1

Çağırgan1

Çavuşoğlu1

Çayırköy1

Cedit

Cumhuriyet

Çubuklubala1

Çubukluosmaniye1

Çukurbağ

Dağköy1

Doğan

Durhasan1

Düğmeciler1

Emirhan1

Erenler

Eseler1

Fatih

Fethiye1

Fevzi Çakmak

Gedikli1

Gökçeören1

Gülbahçe Kadriye1

Gültepe

Gündoğdu

Güvercinlik1

Hacı Hasan

Hacı Hızır

Hakaniye1

Hasancıklar1

Hatip

Kabaoğlu1

Kadıköy

Karaabdülbaki1

Karabaş

Karadenizliler

Kaynarca1

Kemalpaşa

Kısalar1

Kocatepe

Kozluca1

Kozluk

Körfez

Kulfallı1

Kulmahmut1

Kurtdere1

Kuruçeşme Fatih

Malta

Mecidiye1

Mehmet Ali Paşa

Merkez

Nebihoca1

Orhan

Orhaniye1

Ömerağa

Ortaburun1

Sanayi

Sapakpınar1

Sarışeyh1

Sekbanlı1

Sepetçi1

Serdar

Şirintepe

Sultaniye1

Süleymaniye1

Süverler1

Şahinler1

Tavşantepe

Tepecik

Tepeköy

Terzibayırı

Topçular

Turgut

Tüysüzler

Veliahmet

Yahya Kaptan

42 Evler

Yassıbağ1

Yenice1

Yenidoğan

Yenimahalle

Yenişehir

Yeșilova

Zabıtan

Zeytinburnu1

İzmit Nerede?

Kocaeli Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayınız.

Gölcük Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Gölcük Evden Eve Nakliyat firmaları ve fiyatları açısından Profesyonel Uzman Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Gölcük Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık.

 

Gölcük Hakkında Bilgi

Gölcük ilçesi Kocaeli İzmit güney sahilinde yer alır. İzmit’e 16 km mesafededir. Yaklaşık 200 km2 yüz ölçümü olan Gölcük, Samanlı dağları ile İzmit arasında yer almaktadır. Gölcük kent merkezi, İzmit – Bursa kara yolunun iki yanında şerit halinde uzanır. Batı yakasında geniş bir alanı kaplayan askeri alanlarla kaplıdır. Toplam Nüfusu 200.000 e yaklaşmıştır.

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -11

 

Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük Evden Eve Nakliyat sektörünün parlayan yıldızı Cerrahoğlu Nakliyat firmamız yılların deneyimi ve birikimi ile alanında uzmanlaşmıştır. Sahip olduğumuz ekip ve ekipmanlarla donanım açısından gölcük nakliyat firmaları arasında en donanımlı firmayız. Geniş araç parkımız, Asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız, Personel kadromuz, Şoförlerimiz ile kapsamlı bir nakliyat firmasıyız. Gölcük ilçesinde her türlü nakliyat ve taşımacılık işleriniz itina ile yapılır.
Ekspertiz arkadaşımız evinize gelerek eşyalarınızın tespitini yapmaktadır. Eşyalarınızın büyüklüğüne göre hangi aracın kullanılmasına karar vermektedir. Taşımada kullanılacak personel sayısı ve malzemeler analiz sonucu çıkartılmaktadır. Kapsamlı tüm tespitlerin ardından karşılıklı sözleşme yapılmaktadır.

 

Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetimiz talep edilmesi durumunda verilmektedir. Eşyalarınız tüm zararlara karşın tedbirden ambalajlanmaktadır. Beyaz eşya taşımacılığı hizmetimizde bütün elektronik eşyalarınız beyaz köpüklerle paketlenmektedir. Böylece taşıma esnasında doğabilecek zararların önüne geçmeye çalışmaktayız.

Tüm tedbirlerimize rağmen taşıma esnasında eşyalarınızda darbe alma, çizilme veya kırılma gibi zarar verici eylemler gelişir ise bütün zararlarınızı sigortalı taşımacılık kapsamında bizler karşılamaktayız.

 

 

Gölcük ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler

Atatürk

Ayvazpınarı

Cumhuriyet

Çiftlik

Değirmendere Merkez

Değirmendere Yalı

Denizevler

Donanma

Dumlupınar

Düzağaç

Eskiferhadiye

Ferhadiye

Halıdere Yalı

Halıdere Yeni

Hamidiye

Hasaneyn

Hisareyn Merkez

İcadiye

İhsaniye Merkez

İpek Yolu

İrşadiye

Karaköprü

Kavaklı

Körfez

Lütfiye

Mamuriye

Merkez

Mesruriye

Nimetiye

Nüzhetiye

Örcün

Panayır

Piyalepaşa

 

Saraylı

Selimiye

Siyretiye

Sofular

Şehitler

Şevketiye

Şirinköy

Topçular

Ulaşlı Yalı

Ulaşlı Yavuz Sultan Selim

Ümmiye

Yazlık Merkez

Yazlık Yeni

Yenimahalle

Yukarı

Yunus Emre

Yüzbaşılar

 

Gölcük Nerede ?

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayın.

Darıca Evden Eve Nakliyat

Cerrahoğlu Gebze Nakliyat firmamız Darıca Evden Eve Nakliyat bölgesinde hizmet vermektedir. Darıca nakliyat fiyatları firmaları içinde profesyonel firmadır.

 

Darıca Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Darıca Evden Eve Nakliyat sektöründe 30 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Edindiğimiz tecrübe, deneyim ve Profesyonelleşen Ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Çalıştığımız kişiler çoğunlukla daha önce evini taşıdığımız kişilerdir. Bizleri tekrar tekrar tercih etmelerinin altında Sigortalı ve Güvenli taşıma yapmamız yatmaktadır.

 

Sahip olduğumuz geniş araç parkımız ve Uzman ekibimiz sayesinde dilediğiniz taşımacılık türlerini yapabilecek alt yapı ve üst yapıya sahibiz. Basit bir işletmeden tutun da bir fabrikaya kadar taşımacılık deneyimimiz bulunmaktadır. Sürekli kendini yenileyen geliştiren Personel Kadrosuna sahibiz. Elemanlarımızı güncel bir şekilde eğitime tabi tutmaktayız. Gelişen ve dönüşen teknolojiye ayak uydurarak Araçlarımızı sürekli yeni modellerde güncel tutmaktayız. Gerekli teknolojik destekleri alarak daha kaliteli hizmet vermenin arayışındayız.

 

Darıca Hakkında

Kocaeli Darıca ilçesi Darıca Evden Eve Nakliyat

Kocaeli’ nin Gebze İlçesi’ ne bağlı bir Bucak iken bakanlar kurulu kararı ile ilçe haline gelmiştir. Darıca ismini, halen de bir burcu ayakta duran Darıca Kalesi’ nden almaktadır. 16 km lik sahili ile Darıca sahilleri Marmara bölgesinin en güzel yerlerinden biridir.

Darıca ilçesi günümüzde 200.000 civarında bir nüfusa sahiptir. Yande resimde de görüldüğü üzere Bayramoğlu üç ucu da sularla çevrili bir yarımadadır. Marmara bölgesinin en modern tatil yerleri arasında sayılmaktadır.

Trakyadan Anadolu içlerine göçen “FRİGLER” daha sonra “MİSYALILAR” Kocaeli bölgesinin ilk yerleşik Halkı oldukları kabul edilir.

Osmanlılar döneminde Kocaeli adı verilen yarımadayı bir ara “TİNYALILAR”, daha sonra “BİTHİNYENLER” ele geçirerek M.Ö. 378`de “BİTHİNYEN” krallığını kurmuşlardır. Bu krallık döneminde Darıca nın kurulduğunu söyleyebiliriz. Bitinye krallığının Eyalet olarak Roma İmparatorluğuna bağlanmasından sonra 1329 Pelekonon savaşına kadar Darıca Bizanslıların hakimiyetinde kalmıştır.

Cerrahoğlu Nakliyat olarak biz de Darıca Evden Eve Nakliyat sektörünce çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Darıca İlçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler

 • Abdi İpekçi Mahallesi
 • Bağlarbaşı Mahallesi
 • Bayramoğlu Mahallesi
 • Cami Mahallesi
 • Emek Mahallesi
 • Fevziçakmak Mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Nenehatun Mahallesi
 • Osmangazi Mahallesi
 • Piri Reis Mahallesi
 • Sırasöğütler Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Zincirlikuyu Mahallesi

 

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayınız.

TAŞINMANIZA KOLAYLIK SAĞLAYACAK PRATİK BİLGİLER

TAŞINMANIZA KOLAYLIK SAĞLAYACAK PRATİK BİLGİLER, evden eve nakliyat ile ilgili pratik bilgiler nelerdir? İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer illerde sizin için araştırdık.

 

TAŞINMANIZA KOLAYLIK SAĞLAYACAK PRATİK BİLGİLER

Taşınmak, zahmetli ve çok zaman isteyen bir eylemdir. Fakat siz önceden programlı ve düzenli olarak evinizi toplarsanız, taşınmak için anlaştığınız nakliyat firması da daha kolay, daha hızlı ve daha düzenli olarak eşyalarınızı taşır. İşe ilk olarak cam eşyalarından başlamanızı öneririz. Çünkü: Cam eşyalar, güzel paketlenmezse, taşınma sırasında kırılabilir. Daha sonra bu sırayı kıyafetler devam ettiriyor.  Daha sonrasında ise beyaz eşyalar ve mobilyalar geliyor. Firmamız şimdiye kadar birçok nakliye işlemini hasarsız ve hızlı bir şekilde sonlandırdığı için, nakliyat firmaları alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -16

 

Size yazımızda sunduğumuz bilgilerle, evden eve nakliyat yapılırken, işleminiz daha kolay hale gelecektir. Cam eşyalar, tek tek gazetelere sarılıp, kutular içine yerleştirilmeli. Eğer böyle bir imkânınız yoksa da cam eşyalarınızı plastik leğenlere aralarına plastik kapak ya da kalın poşetler koyarak da yerleştirebilirsiniz. Kıyafetlerinizi yerleştirirken tek dikkat etmeniz gereken nokta: Buruşuk bir şekilde yerleştirmemenizdir. Eğer buruşuk yerleştirirseniz kıyafetlerinizi tekrar ütülemek zorunda kalabilirsiniz. Beyaz eşyalar ve mobilyalar da taşınma sırasında çok hasar gören parçalardan biri. Bu hasarları siz de yaşamamak istiyorsanız; Beyaz eşya ve mobilyalarınızı beyaz köpükle ya da çarpma esnasında eşyalarınızı koruyacak malzemelerle kaplanmalıdır.

 

Peki, Taşınmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Eşyalarınızı en az 1 hafta önceden toplamaya başlamanız gerekiyor.
 • Eşyalarınızı toplarken, bütün odaları bir arada değil, tek tek toplamanız gerekir. Eğer imkânınız varsa topladığınız odanın eşyalarını aynı renk kutu ve poşetlere koyarak yerleşirken zorlanmadan bulabilirsiniz.
 • Kırılacak eşyaların üzerine ‘’kırılacak’’ yazısı yazmak, çok dikkat çekmiyor. Bunun yerine imkânınınız varsa kırılacak eşyalarınızın kartonlarının içine bol bol beyaz köpük yerleştirerek hasarları en aza indirebilirsiniz.
 • Mobilyalarınızın ağır olmaması için baza altınız da ya da çekyatınızın altında bulunan eşyaları çıkarmanız gerekir.

Nakliyat alanında öncü olan Gebze evden eve nakliyat firmamız, yukarıdaki yazımızda taşınma öncesinde yapılabilecek birkaç pratik taşınma önerisi sunduk. Cerrahoğlu Nakliyat Firmamız, müşterilerimiz için elinden geldiğince dikkatli ve hızlı taşıma işlemi yapmaktadır. Eşyalarınız nakliyat firmamızı seçtiğiniz zaman sigortalı olarak taşınacaktır.