Asansörlü Evden Eve Nakliyat Gebze

Asansörlü evden eve nakliyat gebze firmamız en uygun fiyatlarla sigortalı olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır.
Geniş araç filosu ve teknolojik araçlarla kurumsal hizmetler sunan firmamız 1987 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe yer almış bulunmaktadır.
Taşınacak olan eşyanız firmamızın gönderdiği profesyonel expertiz tarafından detaylı bir şekilde incelenerek kaç tane eleman, hangi boyutta araç, ne kadar malzeme ve fiyat konusunda sizi bilgilendirerek, fiyatta anlaştığınız takdir de sözleşmeniz yapılmaktadır.

asansörlü evden eve nakliyat gebze

Asansörlü Nakliyat Ne Kadar ?

Asansörle evinizi taşımak istiyorsanız veya eşyalarınızın alınacağı veya götürüleceği binalarda asansör bulunmuyorsa, oturduğunuz katlar yüksek ise asansörlü evden eve nakliyat gebze firmamız dışardan binalara kurularak eşya taşınan asansörlerle evinizi taşıyıp sizleri yüksek katlardan nasıl yüksek katlara taşınırım korkusundan kurtarıyor.
Bütçeniz ile ilgili sıkıntılarınız mı var ?
Bir ev’in yükleme ya da boşaltma tarafında asansör ile taşınmasına ihtiyaç var ise asansör fiyatı 700 tl’dir.
Sadece yükleme veya sadece boşaltma da asansör ihtiyacınız var ise veya eşyanızı asansör ile taşımak zorundaysanız fiyat 450 tl’dir.
Araç ve eleman masrafı dahil değildir.
Ortalama 3+1 ev’in alçak kattan veya bina’nın kendi asansörünün kullanıldığı bir binadan firma’nın asansör’nün kullanılacağı bir binaya nakliyesinin fiyatı minimum 1000 tl’dir.

Bir Taşıma Kaç Saat Sürer

Ortalama 3+1 ev’in yüklenip yeni adresinizde kurulu çalışır vaziyete getirilmesi yani beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın kurulumu dahil saat sabah 08:00 gibi başlanırsa 13:00 civarı sona ermektedir.
Asansörlü gebze evden eve nakliyat firmamız ile kahve tadında bir taşıma yapmak istiyorsanız hemen arayın.En uygun fiyatlarla evinizi profesyonel kadromuzla yeni adresinize taşıyalım.
asansörlü evden eve nakliyat gebze, asansörlü gebze evden eve nakliyat, asansörlü ev taşıma nasıl yapılır, evimi asansörlü firma ile taşımak istiyorum, evden eve nakliyat gebze asansörlü