Cerrahoğlu Nakliyat Şehiriçi ve Şehirlerarası Banka Taşımacılığı yapmaktadır. Gebze Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe son 30 yıldır tecrübeli çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Banka Taşımacılığı

Gebze Banka Taşıma alanında öncü firma olarak tüm çalışmalarımızda olduğu gibi Banka Taşımacılığı alanında da sigortalı ve garantili taşımacılık kriterlerini yerine getiriyoruz.

 

Genel anlamda Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız Gebze Evden Eve Nakliyat alanında Profesyonel bir ekibe sahiptir. Daha önceki Banka Taşımacılığı çalışmalarımızı en iyi şekilde yerine getirdik. Bu güne kadar hemen hemen bütün illerdeki bankaların taşımacılığını yaptık. Türkiye’nin bir çok büyük firması Cerrahoğlu Nakliyat firmamızı seçti.

 

Banka Taşımacılığı Aşamaları:

Banka Taşımacılığı işlemi yapılmadan ekspertiz arkadaşımız eşyalarınızı yerinde (Ücretsiz) tespit eder.
– Ekspertiz arkadaşımızın raporu doğrultusunda bir taşınma programı çıkartılır.
– Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri nümerik olarak etiketlendirilir.  Taşıma önceliği bu numaralandırma doğrultusunda yapılır.
– Tüm Dosya, Klasörler paketlenerek ambalajlanır.
– Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmesini engellemek için hava baloncuklu naylon ambalajlanma ve köşeliklerde ise koruyucular yerleştirilmesi yapılır.
– Büro eşyalarınız yeni banka ofisinize numerik etiketlere göre sizin istediğiniz düzende ve yerleşimde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
– Bilgisayar, yazıcı, fax ve elektronik eşyalarınız tek tek paketlenir.
– Montaj gerektiren işler Cerrahoğlu Nakliyat ekibimizde yer alan Mobilya ustası tarafından yapılır.

 

Banka Taşıma Firmaları

Günümüzde bir çok firma nakliyat ve taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Nakliyat sektörü içerisinde Banka Taşımacılığı iyi bir paya sahiptir. Fakat ne var ki banka taşıma diğer taşımacılık alanlarına benzememektedir. Yani her önüne gelen nakliyat firması banka taşıyayım diyemez. Bu işin de ekip ve ekipmanları var. Doğru nakliyat firmasını bulmak oldukça güç. Sizlere tavsiyemiz daha önce banka taşıyan bir nakliyat firması ile çalışmanız.

 

Banka Taşıma için Ekipman gerekli mi ?

Eve banka taşıma için ekip ve ekipmanların bulundurulması zorunludur. Şöyle ki, bankada Para kasaları,  ATM, UPS (Güç Kaynağı), Kiralık ve diğer kasalar, Bilgi İşlem sistemleri, Demirbaşlar, Personel Bilgisayarları, Banka bürosunda yer alan mobilyalar gibi malzemelerin taşınması için özel malzemeler gereklidir. Bazı eşyaların taşınmasında Hidrolik Kapaklı Kamyonlar gereklidir.

 

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat firmamızı seçin siz de rahat edin.