Gebze Evden Eve Nakliyat

Cerrahoğlu Nakliyat Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarını sürdüren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız 30 yıllık tecrübelerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Gebze’de Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik faaliyet alanlarında çalışmaktayız.Sigortalı ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak için firmamızla irtibata geçerek ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1987 yılından bu yana Gebze evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bunun yanı sıra Asansörlü evden eve nakliyat gebze hizmeti de sunmaktadır.Yüksek katlardan nasıl taşınırım düşüncesiyle yıllardır taşınamayan müşterilerimize taşınma konusunda ki bütün imkansızlıkları mümkün kılarak hizmet sunuyoruz.En uygun fiyatlarla taşımalarınızı müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayan firmamız avrupai standartlarda nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir.

En önemli unsurların başında gelen yabancı uyruklu eleman kaygınızı da minimize ederek hiçbir şekilde işten anlamayan ve 10 yıl’dan daha az bu işte çalışan elemanları kesinlikle çalıştırmamaktayız.

Güvenilirliği ile Kocaeli ilinde adından söz ettiren Cerrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla göz doldurmaktadır.

Şehiriçi ve Şehirlerarası taşıma ihtiyaçlarınızda %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yanınızdayız.Siz de taşınmak için firma arayışına girdiyseniz doğru adrestesiniz.

Uygun Fiyat

Profesyonel Kadro

Geniş Araç Filosu

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojik Araçlar

Ücretsiz Expertiz gibi sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.


Gebze İlçesi (Dakibyza ve Libyssa) Kocaeli iline bağlıdır. Toplam nüfusu 400.000 i geçen ilçe Gebze İzmit İstanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km mesafededir. Marmara bölgesinde yer alan Gebze diğer ilçelere nazaran İstanbul’a daha yakındır. Marmara bölgesinin en büyük sanayi kentlerinden biridir. İş gücüne ve sanayiye dayalı kentte iç ve dış göç hareketliliği mevcuttur.  Cerrahoğlu Nakliyat olarak Gebze Evden Eve Nakliyat ihtiyacını en Profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Read More

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Gebze

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Gebze

Asansörlü evden eve nakliyat gebze firmamız en uygun fiyatlarla sigortalı olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır.
Geniş araç filosu ve teknolojik araçlarla kurumsal hizmetler sunan firmamız 1987 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe yer almış bulunmaktadır.
Taşınacak olan eşyanız firmamızın gönderdiği profesyonel expertiz tarafından detaylı bir şekilde incelenerek kaç tane eleman, hangi boyutta araç, ne kadar malzeme ve fiyat konusunda sizi bilgilendirerek, fiyatta anlaştığınız takdir de sözleşmeniz yapılmaktadır.

asansörlü evden eve nakliyat gebze

Asansörlü Nakliyat Ne Kadar ?

Asansörle evinizi taşımak istiyorsanız veya eşyalarınızın alınacağı veya götürüleceği binalarda asansör bulunmuyorsa, oturduğunuz katlar yüksek ise asansörlü evden eve nakliyat gebze firmamız dışardan binalara kurularak eşya taşınan asansörlerle evinizi taşıyıp sizleri yüksek katlardan nasıl yüksek katlara taşınırım korkusundan kurtarıyor.
Bütçeniz ile ilgili sıkıntılarınız mı var ?
Bir ev’in yükleme ya da boşaltma tarafında asansör ile taşınmasına ihtiyaç var ise asansör fiyatı 700 tl’dir.
Sadece yükleme veya sadece boşaltma da asansör ihtiyacınız var ise veya eşyanızı asansör ile taşımak zorundaysanız fiyat 450 tl’dir.
Araç ve eleman masrafı dahil değildir.
Ortalama 3+1 ev’in alçak kattan veya bina’nın kendi asansörünün kullanıldığı bir binadan firma’nın asansör’nün kullanılacağı bir binaya nakliyesinin fiyatı minimum 1000 tl’dir.

Bir Taşıma Kaç Saat Sürer

Ortalama 3+1 ev’in yüklenip yeni adresinizde kurulu çalışır vaziyete getirilmesi yani beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın kurulumu dahil saat sabah 08:00 gibi başlanırsa 13:00 civarı sona ermektedir.
Asansörlü gebze evden eve nakliyat firmamız ile kahve tadında bir taşıma yapmak istiyorsanız hemen arayın.En uygun fiyatlarla evinizi profesyonel kadromuzla yeni adresinize taşıyalım.
asansörlü evden eve nakliyat gebze, asansörlü gebze evden eve nakliyat, asansörlü ev taşıma nasıl yapılır, evimi asansörlü firma ile taşımak istiyorum, evden eve nakliyat gebze asansörlü