Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat

Evinizdeki veya işyerinizdeki tüm eşyaların, başka bir yere taşınmasıyla ilgili yaşanan süreçte, yıllardır bu sektörde hizmet vererek giderek büyüyen firmamız tüm detayları göz önüne alarak taşınmanıza yardımcı olmaktadır. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren gelişen eşyaların paketlenip kolilenmesi gibi durumlarda tüm taleplere cevap verebilen deneyimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.
Taşınma şirketleri arasında gösterilen firmamız güvenli taşımacılık ve sigortalı taşımacılık ile birlikte, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, eşya depolama alanında pek çok kolaylık sunmaktadır. Aynı zamanda bu işlemler yapılırken eşyaların hasara uğramaması için korunaklı bir şekilde paketlenip taşınması ve istediğiniz yere kurulumunun gerçekleştirilmesi işlemini yapmaktayız.

Taşımacılığın Geldiği Son Nokta

Nakliyeciliğin önemi üzerinde durarak sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınması konusunda sizlere yardımcı olan firmamız, deneyimli kadromuz, kapalı kasa araç ve asansörlü taşımacılık gibi seçeneklerimiz ile dikkatli bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesi, kolilenmesi ve taşınması gibi işlerini başarıyla yapmaktadır. Her zaman güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, işin ehli bir firmayla çalışmanın sizlere sağladığı katkılar üzerinde durmaktadır.
Firmamıza teslim ettiğiniz eşyalarınız sürekli yeni ve pratik fikirleri olan deneyimli kadromuzun son derece kaliteli bir iş yapmasıyla yerlerine teslim edilmektedir. Bizi tercih ederek bir çok avantajlı imkanlara sahip olabilirsiniz. Bu kapsamda kurumsal kimliğimizi ortaya koyarak kaliteli işçilik ve eşyalarınızı zamanında teslim etmekteyiz. Şehir içi veya şehir dışı taleplerinize cevap veren firmamız nakliyat hakkında daha detaylı bilgi almak için internet üzerinden bilgi alabilir, kurumsal müşteri hizmetlerimize de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Firmamız nakliye konusunda geçmişten gelen deneyime sahip olmakla beraber yenilikçi hizmet ile müşterilerine yardımcı oluyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.
• Tüm hizmet içeriği kurumsal olarak verilir.
• Müşteri memnuniyetine önem verilerek nakliye hizmeti sunulur.
• Taşıma süreci içerisinde tüm isteklerinize olumlu cevap verilir.
• Uzman personel eşya taşıma konusunda gerekli eğitime ve deneyime sahiptir.
Sorunsuz bir taşıma hizmeti alarak sizde yararlanabilir ve yeni adresinize mutlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Gebze nakliyat olarak tüm taşıma taleplerini karşılıyor ve sizin istediğiniz tarih ve saat içerisinde yardımcı oluyoruz. Hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Genç Ve Dinamik Kadro

Firmamızın bünyesinde yer alan tüm personel nakliye konusunda gerekli eğitime sahiptir. Ayrıca eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyarak istediğiniz adrese teslim etmektedir. Nakliyat hizmet içeriğinde iş güvenliğine de dikkat ediliyor ve gerekli önlemler alınarak hizmet veriliyor. Bünyemizde taşıma personeli ve montaj elamanları bulunuyor. Taşıma personeli eşyalarınızı güven içerisinde nakliye araçlarına yükler. Montaj elamanı ise taşıması zor olan eşyalarınızı parçalara ayırarak taşıma yapar. Yeni adresinizde parçalar birleştirilerek sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

Geniş Hizmet İçeriği

Gebze nakliyat hizmeti ile istediğiniz noktaya teslimat yapıyoruz. Şehir içi veya şehir dışı hizmeti ile hızlı bir şekilde özel nakliye araçları ile teslimat yapılmaktadır. Araçlarımızın iç kısımları özel olarak dizayn edilmiş olup eşya taşıma için uygun hale getirilmiştir. Temiz ve bakımlı olan nakliye araçları ile eşyalarınız sorunsuz olarak belirttiğiniz adrese teslim edilir. Sizde bu hizmetten yararlanarak sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinden ev taşıma hizmetine kadar tüm detaylara dikkat edilerek müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Gebze nakliyat fiyatlarımız ise ekonomik olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Gebze Evden Eve

Gebze Evden Eve

Taşınma süreci pek çok insan için sancılı bir süreçtir. Özellikle bir yerden başka bir yere nakliye hizmeti alacaksanız bu sancılı süreç daha da içinden çıkılamaz hala gelebilir. Bu yüzden evden eve nakliye için seçeceğiniz firmaya özen göstermeniz ve titizlikle seçiminizi yapmanız gerekir. Firmaların sözleşmelerinde yer alan maddelere ve size sunacağı hizmet garantisine dikkat etmeli ve mağdur durumuna düşmemek adına sözleşmelerin bir kopyasını elden almayı ihmal etmemelisiniz. Bu şekilde titiz davranarak taşınma sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Gebze evden eve nakliye firması olarak sizlere bu konu da birinci sınıf hizmet sunan sayılı nakliye firmaları arasında yer alıyoruz. Hizmet kalitemizden taviz vermeden eşyalarınızı yeni adresinize kusursuz şekilde ulaştırmaktayız.

Sizi Memnun Etmek Adına Verdiğimiz Hizmetler

Bizler, Gebze evden eve nakliye şirketi olarak siz müşterilerimizi memnun etme adına tamamen müşteri memnuniyeti esaslı bir politika izlemekteyiz. Mağdur olmamanız ve taşınma yükünüzün hafiflemesi şirket prensiplerimizin başında gelen maddelerdir. Bu yüzden, son teknolojiyi kullanarak taşıma işlemini kolaylaştırıyor ve süreden de tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Eşyalarınız belirttiğiniz mesafeye güvenli bir şekilde ve titizlikle taşınmaktadır. Nakliye araçlarımız donanımlı olduğundan taşıma süresince herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için taşıyıcılarımız özel materyaller kullanmaktadır. Üstelik asansör hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşıma yükünü ve süresini de azaltmış bulunuyoruz.

Aynı zamanda uygun fiyat garantimiz ile her kesimden müşterilere de hitap etmekteyiz. Uygun fiyat aralıkları ile %100 müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere taşıma standartların da birinci sınıf hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, hızlı, güvenli ve kaliteli nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için siz de firmamızı tercih ederek eşyalarınızı yeni adresinize kısa süre de sorunsuz taşıttırabilirsiniz.

Firmamız Tarafından Mağdur Edilmeniz Söz Konusu Değil

Kurumsal hizmet politikamızdan taviz vermeden siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktayız. Eğer ev taşıma hususun da bize güvendiyseniz şirketimiz sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Kapsamlı müşteri sözleşmemiz ve sigorta garantimiz sayesinde verdiğimiz hizmetten tatmin olmanız için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Özenle taşıdığımız eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zararı firmamız tarafından da karşılamaya her zaman hazırız. Belirttiğimiz zaman diliminde teslim edilmeyen nakliyatınız konusunda da firmamız mağduriyetinizin giderilmesi adına yaptırımlarda bulunmaktadır. Bizler, siz müşterilerimize titiz, zaman ve maddiyattan tasarruflu bir hizmet sunmanın garantisi ile şirket misyonumuzu oluşturduk. Güvenilir çalışanlarımız ile siz de eşyalarınızı sorunsuz şekilde yeni adresinize taşımak isterseniz, bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nakliye Hizmeti İçin Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile siz değerli müşterilerimiz için en iyi taşıma hizmetini sunmak için özenle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta profesyonel hizmet ve çözümler sunan firmamız, aynı zamanda yüksek yapılar için asansörlü taşımacılık hizmetini de sunmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden tutunda, asansörlü ve %100 müşteri memnuniyet esaslı hizmetlerimizden siz de yararlanmak isterseniz, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Taşınma sırasında ki stres ve yorgunluğu yaşamamak adına siz de firmamızı tercih ederek evden eve, ofis taşımacılığı gibi hizmetlerimizden yararlanarak eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Kurumsal ve ilkeli hizmet kalitemizden siz de yararlanmak için nakliye firmamıza iletişim bilgilerinden ulaşabilir, fiyat ve hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uygun fiyat aralıkları ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden siz de yararlanmak isterseniz, Gebze evden eve nakliye hizmetlerimiz ile eşyalarınızı sorun yaşamadan yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Cerrahoğlu Nakliyat Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarını sürdüren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız 30 yıllık tecrübelerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Gebze’de Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik faaliyet alanlarında çalışmaktayız.Sigortalı ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak için firmamızla irtibata geçerek ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1987 yılından bu yana Gebze evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bunun yanı sıra Asansörlü evden eve nakliyat gebze hizmeti de sunmaktadır.Yüksek katlardan nasıl taşınırım düşüncesiyle yıllardır taşınamayan müşterilerimize taşınma konusunda ki bütün imkansızlıkları mümkün kılarak hizmet sunuyoruz.En uygun fiyatlarla taşımalarınızı müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayan firmamız avrupai standartlarda nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir.

En önemli unsurların başında gelen yabancı uyruklu eleman kaygınızı da minimize ederek hiçbir şekilde işten anlamayan ve 10 yıl’dan daha az bu işte çalışan elemanları kesinlikle çalıştırmamaktayız.

Güvenilirliği ile Kocaeli ilinde adından söz ettiren Cerrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla göz doldurmaktadır.

Şehiriçi ve Şehirlerarası taşıma ihtiyaçlarınızda %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yanınızdayız.Siz de taşınmak için firma arayışına girdiyseniz doğru adrestesiniz.

Uygun Fiyat

Profesyonel Kadro

Geniş Araç Filosu

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojik Araçlar

Ücretsiz Expertiz gibi sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.


Gebze İlçesi (Dakibyza ve Libyssa) Kocaeli iline bağlıdır. Toplam nüfusu 400.000 i geçen ilçe Gebze İzmit İstanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km mesafededir. Marmara bölgesinde yer alan Gebze diğer ilçelere nazaran İstanbul’a daha yakındır. Marmara bölgesinin en büyük sanayi kentlerinden biridir. İş gücüne ve sanayiye dayalı kentte iç ve dış göç hareketliliği mevcuttur.  Cerrahoğlu Nakliyat olarak Gebze Evden Eve Nakliyat ihtiyacını en Profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Read More

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Gebze

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Gebze

Asansörlü evden eve nakliyat gebze firmamız en uygun fiyatlarla sigortalı olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır.
Geniş araç filosu ve teknolojik araçlarla kurumsal hizmetler sunan firmamız 1987 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe yer almış bulunmaktadır.
Taşınacak olan eşyanız firmamızın gönderdiği profesyonel expertiz tarafından detaylı bir şekilde incelenerek kaç tane eleman, hangi boyutta araç, ne kadar malzeme ve fiyat konusunda sizi bilgilendirerek, fiyatta anlaştığınız takdir de sözleşmeniz yapılmaktadır.

asansörlü evden eve nakliyat gebze

Asansörlü Nakliyat Ne Kadar ?

Asansörle evinizi taşımak istiyorsanız veya eşyalarınızın alınacağı veya götürüleceği binalarda asansör bulunmuyorsa, oturduğunuz katlar yüksek ise asansörlü evden eve nakliyat gebze firmamız dışardan binalara kurularak eşya taşınan asansörlerle evinizi taşıyıp sizleri yüksek katlardan nasıl yüksek katlara taşınırım korkusundan kurtarıyor.
Bütçeniz ile ilgili sıkıntılarınız mı var ?
Bir ev’in yükleme ya da boşaltma tarafında asansör ile taşınmasına ihtiyaç var ise asansör fiyatı 700 tl’dir.
Sadece yükleme veya sadece boşaltma da asansör ihtiyacınız var ise veya eşyanızı asansör ile taşımak zorundaysanız fiyat 450 tl’dir.
Araç ve eleman masrafı dahil değildir.
Ortalama 3+1 ev’in alçak kattan veya bina’nın kendi asansörünün kullanıldığı bir binadan firma’nın asansör’nün kullanılacağı bir binaya nakliyesinin fiyatı minimum 1000 tl’dir.

Bir Taşıma Kaç Saat Sürer

Ortalama 3+1 ev’in yüklenip yeni adresinizde kurulu çalışır vaziyete getirilmesi yani beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın kurulumu dahil saat sabah 08:00 gibi başlanırsa 13:00 civarı sona ermektedir.
Asansörlü gebze evden eve nakliyat firmamız ile kahve tadında bir taşıma yapmak istiyorsanız hemen arayın.En uygun fiyatlarla evinizi profesyonel kadromuzla yeni adresinize taşıyalım.
asansörlü evden eve nakliyat gebze, asansörlü gebze evden eve nakliyat, asansörlü ev taşıma nasıl yapılır, evimi asansörlü firma ile taşımak istiyorum, evden eve nakliyat gebze asansörlü