Gölcük Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Gölcük Evden Eve Nakliyat firmaları ve fiyatları açısından Profesyonel Uzman Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Gölcük Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık.

 

Gölcük Hakkında Bilgi

Gölcük ilçesi Kocaeli İzmit güney sahilinde yer alır. İzmit’e 16 km mesafededir. Yaklaşık 200 km2 yüz ölçümü olan Gölcük, Samanlı dağları ile İzmit arasında yer almaktadır. Gölcük kent merkezi, İzmit – Bursa kara yolunun iki yanında şerit halinde uzanır. Batı yakasında geniş bir alanı kaplayan askeri alanlarla kaplıdır. Toplam Nüfusu 200.000 e yaklaşmıştır.

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -11

 

Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük Evden Eve Nakliyat sektörünün parlayan yıldızı Cerrahoğlu Nakliyat firmamız yılların deneyimi ve birikimi ile alanında uzmanlaşmıştır. Sahip olduğumuz ekip ve ekipmanlarla donanım açısından gölcük nakliyat firmaları arasında en donanımlı firmayız. Geniş araç parkımız, Asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız, Personel kadromuz, Şoförlerimiz ile kapsamlı bir nakliyat firmasıyız. Gölcük ilçesinde her türlü nakliyat ve taşımacılık işleriniz itina ile yapılır.
Ekspertiz arkadaşımız evinize gelerek eşyalarınızın tespitini yapmaktadır. Eşyalarınızın büyüklüğüne göre hangi aracın kullanılmasına karar vermektedir. Taşımada kullanılacak personel sayısı ve malzemeler analiz sonucu çıkartılmaktadır. Kapsamlı tüm tespitlerin ardından karşılıklı sözleşme yapılmaktadır.

 

Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetimiz talep edilmesi durumunda verilmektedir. Eşyalarınız tüm zararlara karşın tedbirden ambalajlanmaktadır. Beyaz eşya taşımacılığı hizmetimizde bütün elektronik eşyalarınız beyaz köpüklerle paketlenmektedir. Böylece taşıma esnasında doğabilecek zararların önüne geçmeye çalışmaktayız.

Tüm tedbirlerimize rağmen taşıma esnasında eşyalarınızda darbe alma, çizilme veya kırılma gibi zarar verici eylemler gelişir ise bütün zararlarınızı sigortalı taşımacılık kapsamında bizler karşılamaktayız.

 

 

Gölcük ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler

Atatürk

Ayvazpınarı

Cumhuriyet

Çiftlik

Değirmendere Merkez

Değirmendere Yalı

Denizevler

Donanma

Dumlupınar

Düzağaç

Eskiferhadiye

Ferhadiye

Halıdere Yalı

Halıdere Yeni

Hamidiye

Hasaneyn

Hisareyn Merkez

İcadiye

İhsaniye Merkez

İpek Yolu

İrşadiye

Karaköprü

Kavaklı

Körfez

Lütfiye

Mamuriye

Merkez

Mesruriye

Nimetiye

Nüzhetiye

Örcün

Panayır

Piyalepaşa

 

Saraylı

Selimiye

Siyretiye

Sofular

Şehitler

Şevketiye

Şirinköy

Topçular

Ulaşlı Yalı

Ulaşlı Yavuz Sultan Selim

Ümmiye

Yazlık Merkez

Yazlık Yeni

Yenimahalle

Yukarı

Yunus Emre

Yüzbaşılar

 

Gölcük Nerede ?

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayın.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat alanında faaliyet gösteren Sigortalı, Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, Montaj, De Montaj ve kurulum gerektiren tüm iş ve işlemlerde Cerrahoğlu Nakliyat hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet, Üstün kalite anlayışımız bizi diğer rakip firmalarımızdan ayırmaktadır. Bizimle çalışıp yıllardır bizimle çalışmaya devam eden Kocaeli Nakliyat müşterilerimizin bir değil birden çok gerekçeleri var. Temel anlayışımız bir gün çalışmak değil sürekli çalışmak.

 

Tüm temel malzemelerimizi aracı ve tedarikçileri atlayıp direk fabrikadan toptan ucuza mal etmekteyiz. En iyi ambalaj ve paketleme malzemelerini kullanırız.

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -12

 

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Ekibi

Evden Eve Nakliyat ekibimiz sürekli, sigortalı, maaşlı elemanlarımızdan oluşmaktadır. Alanından uzman ve Profesyonel bir ekiple çalışmanın farkını yaşamanız gerek. Tüm iş ve işlemler için ayrı ayrı elamanlarımız bulunmaktadır. Mobilya Montaj ve De Montaj elemanlarımız ayrı, Elektrik Elektronik elamanımız ayrı Tekniker ve Teknisyenlerimiz ayrı elemanlardan oluşmaktadır.

 

Evden Eve Taşıma Araçlarımız

Kocaeli Nakliyat da kullandığımız araçlar kendimize ait olup kira değildir. Nakliyat araçlarımızın araç yakıtları yıllık toptan alınmakta olup depomuzda stoklanmaktadır. Her gün değişen yakıt ve döviz kurlarından etkilenmeden çalışırız. Her gün her araç için ayrıca kira vermeyiz. Toplamda 12 Aracımız mevcuttur. Her daim Nakliyat araç parkımızda araçlarımız hazır halde bulunmaktadır. Bir çok nakliyat firmasına araçları biz temin eder kiraya veririz. Tüm araçlarımız için ayrı ayrı şoförlerimiz mevcuttur.

 

 

Neden Biz ?

Cerrahoğlu Nakliyat tüm bu saydıklarımızı diğer bütün firmalara göre sadece BİZ yapmaktayız. Kocaeli Evden Eve Nakliyat bizden sorulur. Tüm bu saydığımız avantajlardan dolayı müşterilerimizden ekstra bir maliyet almayız. Tam aksine tüm bu özellikler maliyetlerimizi düşürmektedir. Diğer nakliyat firmalarından daha ucuz hizmet vermeyiz fakat daha uygun fiyata taşımacılık yaparız. Yani ucuz olan işimiz değil fiyattır.

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

Başiskele Evden Eve Nakliyat · Çayırova Evden Eve Nakliyat · Darıca Evden Eve Nakliyat · Derince Evden Eve Nakliyat · Dilovası Evden Eve Nakliyat · Gebze Evden Eve Nakliyat · Gölcük Evden Eve Nakliyat · İzmit Evden Eve Nakliyat · Kandıra Evden Eve Nakliyat · Karamürsel Evden Eve Nakliyat · Kartepe Evden Eve Nakliyat · Körfez Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Eşya Depolama

Cerrahoğlu Nakliyat firmamız Gebze Nakliyat Eşya Depolama hizmetini Profesyonel olarak yerine getirmektedir. kiralık Nakliyat Deposu ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi Garantili ve Sigortalı olarak çalışmaktayız. Nakliyat sektöründe işini en iyi yapan firmaların başında gelmekteyiz. Kocaeli Gebze Nakliyat firmaları açısından koşulsuz % 100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.

 

Nakliyat Eşya Depolama

Gebze Nakliyat Eşya Depolama ev veya iş yerinize ait eşyalarınızın kısa süreliğine nakliyat depolarımızda bekletilmesidir. Yani il dışına çıkacak iseniz ve kısa süre tekrar tanışacaksanız en iyi taşınma planları arasında yer alan Nakliyat Depolama hizmetini öneririz. Sizi hem şehirler arası taşınma zahmetinden kurtarır, hem de boşuna kira ödemezsiniz.

 

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -19

Nakliyat Depolama çalışma alanımız toplamda 3000 metre kare alandan oluşmaktadır. her biri 100 metre kareden oluşan özel kilitli bölmelerden oluşan Nakliyat Depolarımız toplam 30 adettir.

Nakliyat Depolama alanları 7/24 özel güvenlik ekiplerimizce korunmaktadır. Kendi içlerinde otomatik kapılarla kilitli alanlardan oluşan bölmeler yine 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

 

 

 

Sigortalı Nakliyat Eşya Depolama

Nakliyat Eşya Depolama hizmetimiz sigortalıdır. Doğabilecek tüm zararlarınız anlaşmalı bulunduğumuz Sigorta Acentesi tarafından karşılanmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sigortalı Nakliyat Depolama

 

İstanbul Nakliyat Eşya Depolama

İstanbul Nakliye Eşya Depolama hizmeti veren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız İstanbulın bütün ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Kapalı Nakliyat Depomuz toplam 3000 metre kare alandan oluşmaktadır. Her bir bölme 100 metre kareden oluşur. özel bölmelerden oluşan Nakliyat Depolarımız toplam 30 adettir. Müşteriye özel olarak sunduğumuz hizmet içerisinde kişiye özel hizmet mevcuttur.

 

Ankara Nakliyat Eşya Depolama

Ankara Nakliyat Depolama hizmeti veren firmamız İstanbul geneli bütün ilçelerde çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliyat Depomuz toplam 2000 metre kare alandan oluşmaktadır. Her bir bölme 100 metre kareden meydana gelir. Nakliyat Depolarımız toplam 20 adet olup her bölüm bir kişiye tahsis edilmektedir.

 

İzmir Nakliyat Eşya Depolama

İzmir Evden Eve Nakliyat Depolama hizmeti vermekteyiz. Yılların deneyimli firması olarak İzmir’in bütün ilçelerindeki temsilciliklerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar sürekli kendimizi yenileyerek sektöre büyük kazanımlar kattık. Bu anlamda Cerrahoğlu Nakliyat İzmir Nakliyat firmaları ve sektörüne büyük bir değer katmıştır.

 

Fuar Taşımacılığı

Cerrahoğlu Kocaeli Nakliyat firmamız evden eve nakliyat ve ofis taşıma sektörlerinde lider firmadır. Fuar Taşımacılığı, kongre taşıma hizmetini sunmaktadır.

 

CERRAHOĞLU NAKLİYAT FUAR TAŞIMACILIĞI FUAR NAKLİYAT

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Fuar Taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur. Planladığınız organizasyonlarda Cerrahoğlu Gebze Nakliyat firması 7/24 destek için hazırdır. Düzenleyeceğiniz Kongre, Fuar Taşıma, Gezi, Seminer ve Toplantı gibi faaliyetleriniz için cerrahoğlu nakliyat ekspertiz arkadaşımızı aramanız yeterlidir. Eşyalarınız işlerinizden alınıp fuar merkezine sorunsuz teslimi ve fuar bitiminde eşyaların tekrar montaj ekibimizce toparlanması gibi her türkü çalışma firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır.

 

cerrahoglu-fuar-tasimaciligi-gebze-evden-eve-nakliyat-firmasi- Fuar Taşımacılığı

Profesyonel Fuar Taşımacılığı

Güven ve Sorumluluk Bilinci ile Çalışmaktayız.

Fuar Taşımacılığı aşamalarını sorunsuz bir hizmet anlayışı ile yapmaktayız.

Müşterilerimiz ile taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması yapılarak fuar malzemelerinin alacığı tarihi ve tekrar eşyanın teslim edileceği zaman aralığı belirlenir.
Bir sonraki aşamada eşyalarınız için gerekli olan araç ve nakliye ekibi organize edilerek fuar taşıma operasyonu gerçekleştirilir. Tüm hassas eşyalarınız Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından monte ve de monte edilip ambalajlanır.

 

Taşıma süresince ve Fuar Taşıma süresince tüm indirme bindirme ve destek hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır. Fuar Alanında firmaların tanıtımlarını sağladığı ayrı bölümlerde her firma için ayrı stand kurulumu da yapmaktayız. Modüler Stant kurulumu yapmaktayız. ihtiyaç halinde Modüler Stand teminine de gitmekteyiz. Küçük ve orta büyüklüklerdeki stant kullanımlarında tavsiye deriz. Daha büyük stantlarda ise farklı çözlümler sunmaktayız.

 

Modüler Stand Nedir ?

Aleminyum malzemeden yapılan modüler stantlar 5 cm çapındaki dikme çubuklar ve 5 cm kalınlığındaki profillerlerin birbirlerine geçmesi sonucu oluşturulur. Dikme ve profillerin bir birine logo gibi geçme yerleri olduğundan kullanımı rahat ve pratiktir. Bu yüzden Modüler denilmektedir.

 

Forklif aracımızla her ağırlıktaki eşyalarınızı daha rahat bir şekilde taşımaktayız. Yükleme, indirme, bindirme yapmak üzere kullanılan motorlu aracımız bütün ağırlıktaki eşyaların taşınması için idealdır. Fuar alanlarında kiralama ile kullanılan araçların zaman ve kullanımı sınırlıdır. Bizim sunacağımız çalışmalarda sınırlama yoktur.

 

Firmamız Fuar Taşımacılığı alanında son 30 yıldır alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Profesyonel Nakliyat ekibimizle her türlü Nakliyat ve Taşımacılık işlemleri için hizmetinizdeyiz.

 

Referanslar

Cerrahoğlu Kocaeli Gebze Nakliyat Referanslar kurumsal bir firma olarak Gebze Nakliyat Firmaları arasında en üst sıradadır. Gebze Nakliyeciler Garajındadır. Gebze Nakliyat fiyatları açısından uygun makul hizmet vermektedir.

Cerrahoğlu Kocaeli Gebze Nakliyat Referanslar

cerrahoglu-gebze-nakliyat-referanslar

Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat