Ambalaj ve Paketleme

Cerrahoğlu Nakliyat Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme Hizmeti sunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Cerrahoğlu Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme Hizmeti

 

Gebze Nakliyat Ambalajlama – Gebze Nakliyat Paketleme – Gebze Nakliyat – Gebze Evden Eve Nakliyat – Ambalaj Paketleme

Nakliyat Eşya Depolama

Cerrahoğlu Nakliyat firmamız Gebze Nakliyat Eşya Depolama hizmetini Profesyonel olarak yerine getirmektedir. kiralık Nakliyat Deposu ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi Garantili ve Sigortalı olarak çalışmaktayız. Nakliyat sektöründe işini en iyi yapan firmaların başında gelmekteyiz. Kocaeli Gebze Nakliyat firmaları açısından koşulsuz % 100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.

 

Nakliyat Eşya Depolama

Gebze Nakliyat Eşya Depolama ev veya iş yerinize ait eşyalarınızın kısa süreliğine nakliyat depolarımızda bekletilmesidir. Yani il dışına çıkacak iseniz ve kısa süre tekrar tanışacaksanız en iyi taşınma planları arasında yer alan Nakliyat Depolama hizmetini öneririz. Sizi hem şehirler arası taşınma zahmetinden kurtarır, hem de boşuna kira ödemezsiniz.

 

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -19

Nakliyat Depolama çalışma alanımız toplamda 3000 metre kare alandan oluşmaktadır. her biri 100 metre kareden oluşan özel kilitli bölmelerden oluşan Nakliyat Depolarımız toplam 30 adettir.

Nakliyat Depolama alanları 7/24 özel güvenlik ekiplerimizce korunmaktadır. Kendi içlerinde otomatik kapılarla kilitli alanlardan oluşan bölmeler yine 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

 

 

 

Sigortalı Nakliyat Eşya Depolama

Nakliyat Eşya Depolama hizmetimiz sigortalıdır. Doğabilecek tüm zararlarınız anlaşmalı bulunduğumuz Sigorta Acentesi tarafından karşılanmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sigortalı Nakliyat Depolama

 

İstanbul Nakliyat Eşya Depolama

İstanbul Nakliye Eşya Depolama hizmeti veren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız İstanbulın bütün ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Kapalı Nakliyat Depomuz toplam 3000 metre kare alandan oluşmaktadır. Her bir bölme 100 metre kareden oluşur. özel bölmelerden oluşan Nakliyat Depolarımız toplam 30 adettir. Müşteriye özel olarak sunduğumuz hizmet içerisinde kişiye özel hizmet mevcuttur.

 

Ankara Nakliyat Eşya Depolama

Ankara Nakliyat Depolama hizmeti veren firmamız İstanbul geneli bütün ilçelerde çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliyat Depomuz toplam 2000 metre kare alandan oluşmaktadır. Her bir bölme 100 metre kareden meydana gelir. Nakliyat Depolarımız toplam 20 adet olup her bölüm bir kişiye tahsis edilmektedir.

 

İzmir Nakliyat Eşya Depolama

İzmir Evden Eve Nakliyat Depolama hizmeti vermekteyiz. Yılların deneyimli firması olarak İzmir’in bütün ilçelerindeki temsilciliklerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar sürekli kendimizi yenileyerek sektöre büyük kazanımlar kattık. Bu anlamda Cerrahoğlu Nakliyat İzmir Nakliyat firmaları ve sektörüne büyük bir değer katmıştır.

 

Piyano Taşıma

Cerrahoğlu Nakliyat, Kocaeli Gebze başta olmak üzere tüm Türkiye’de Piyano Taşıma hizmeti vermektedir. Piyano taşımacılığı aşamasında sigortalı, garantili, asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Piyano Taşıma nakliyat çeşitlerinden biridir, büyük özen ve titizlik gerektiren bir alandır. Uzun yılların deneyimli Gebze nakliyat firması, piyano taşımacılığı çeşitlerinden duvar piyano nakliyesi ve kuyruklu piyano taşıma hizmetlerini vermekteyiz. Özel askılı taşıma paketleri ve çeşitli piyano taşıyıcı araçlarımız ile isteğiniz yere piyano taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Piyano hakkında; piyano tuşlu bir çalgıdır. Tuşlarına basıldığında, sahip olduğu karmaşık çekiçli mekanizma sayesinde tellere vurarak ses veren klavyeli bir çalgı türüdür.

 

piano transport piyano taşıma cerrahoğlu nakliyat gebze

Piyano Çeşitleri:

Piyano Yapım biçimi ile duvar Piyano (konsol) ve kuyruklu Piyano (salon / konser / grand) adı verilen çeşitleri vardır. Piyano İtalyanca “Güçlü ve Hafif sesli klavsen (harpsikord) – gravicembalo col piano e forte” kelimesinden gelmektedir.

Piyano Nasıl Çalışır?

Piyano Atası, klavyeden en önemli farkı, tuşa basarken uygulanan kuvvete göre çıkan sesin şiddetinin de aynı yönde değişken olmasıdır. Piyano çalan kişiye piyanist veya piyano sanatçısı denir. Piyano İlk tuşu La-0, son tuşu Do-8 olma üzere toplam 88 tuştan oluşur.

 

Piyano Nasıl Taşınır Piyano taşıma Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Piyano taşıma ekip işidir, profesyonellik gerektirir. Piyano taşınmadan önce gerekli koordinasyon ve plan yapılmalıdır. Uzman nakliyat ekibi tarafından taşınması önerilmektedir. Piyano Nakliyesi işlemine geçilmeden önce, piyano gerekli tüm tedbirler alınarak paketlen melidir. Darbe alma, çizilme ve kırılma gibi risklere karşı tedbirden ambalajlanmalıdır.

Gebze Nakliyat firması olarak her nakliyat alanında gösterdiğimiz başarılı taşıma planını Piyano taşıma alanında da göstermekteyiz. Piyano nakliyat için eksper arkadaşımız yerinde Piyanoyu inceler. İnceleme bittikten sonra taşıma planına geçilir. Piyano taşıma aşamasında gerekli tedbirler kararlaştırılır. Taşıma planında kullanılacak araç ve personel sayısı belirlenir. çalışması yapılır.

 

Sigortalı Piyano Taşıma

Cerrahoğlu Nakliyat olarak tüm güvenli hizmetlere rağmen tedbiri elden bırakmıyoruz. Gebze Nakliyat firması olarak  tüm taşıma işlerimizi sigortaya tabi tutar ve doğabilecek tüm zararlara karşı sigorta acentesi ile gerekli anlaşmaları sağlarız. Piyano taşımacılığı  işlemini avrupa’dan ithal ettiğimiz balonlu naylon veya pet graft kağıtlara sararak yapmaktayız.

 

Kurumsal

Cerrahoğlu Kurumsal Nakliyat firması Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat faaliyet alanında çalışmaktadır. İstanbul, Kocaeli ve Gebze Evden Eve Nakliyat faaliyetlerinde uzunca yıllar deneyim sahibi olan Cerrahoğlu Nakliyat firması olarak halen Gebze’de faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.  1987 Yılından beri Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında kurumsallaşarak Patentli bir Marka haline geldik.

 

Cerrahoğlu Kurumsal Nakliyat

Faaliyet Alanlarımız :

Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık, Şehir İçi Nakliyat, Ambalaj ve Paketleme, Nakliyat Eşya Depolama, Parça Eşya Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Piyano Taşıma, Villa Taşıma, İstanbul Gebze Evden Eve Nakliyat, Ücretsiz Nakliyat Danışmanlığı ve daha bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Read More

Hakkımızda

Cerrahoğlu Nakliyat Hakkımızda bilgi verelim: 1987 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık, Nakliye ve Lojistik alanından çalışmalar yürüten Cerrahoğlu Nakliyat patentli marka haline gelmiştir. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında halen çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Cerrahoğlu Hakkımızda

Cerrahoğlu Nakliyat olarak kurulduğumuz ilk günden bu güne % 100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmetler sunduk. Başarıya Odaklanmış, Kaliteli Hizmetten Başka Bir Alternatif Düşünmeden, Çevreye ve İnsana Saygılı, Alanında Uzman Kaliteli Güvenli ve Profesyonel Nakliyeciliği İlke Edinmiştir. Read More