Gebze Evden Eve Nakliyat

Cerrahoğlu Nakliyat Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarını sürdüren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız 30 yıllık tecrübelerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Gebze’de Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik faaliyet alanlarında çalışmaktayız.Sigortalı ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak için firmamızla irtibata geçerek ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1987 yılından bu yana Gebze evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bunun yanı sıra Asansörlü evden eve nakliyat gebze hizmeti de sunmaktadır.Yüksek katlardan nasıl taşınırım düşüncesiyle yıllardır taşınamayan müşterilerimize taşınma konusunda ki bütün imkansızlıkları mümkün kılarak hizmet sunuyoruz.En uygun fiyatlarla taşımalarınızı müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayan firmamız avrupai standartlarda nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir.

En önemli unsurların başında gelen yabancı uyruklu eleman kaygınızı da minimize ederek hiçbir şekilde işten anlamayan ve 10 yıl’dan daha az bu işte çalışan elemanları kesinlikle çalıştırmamaktayız.

Güvenilirliği ile Kocaeli ilinde adından söz ettiren Cerrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla göz doldurmaktadır.

Şehiriçi ve Şehirlerarası taşıma ihtiyaçlarınızda %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yanınızdayız.Siz de taşınmak için firma arayışına girdiyseniz doğru adrestesiniz.

Uygun Fiyat

Profesyonel Kadro

Geniş Araç Filosu

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojik Araçlar

Ücretsiz Expertiz gibi sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.


Gebze İlçesi (Dakibyza ve Libyssa) Kocaeli iline bağlıdır. Toplam nüfusu 400.000 i geçen ilçe Gebze İzmit İstanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km mesafededir. Marmara bölgesinde yer alan Gebze diğer ilçelere nazaran İstanbul’a daha yakındır. Marmara bölgesinin en büyük sanayi kentlerinden biridir. İş gücüne ve sanayiye dayalı kentte iç ve dış göç hareketliliği mevcuttur.  Cerrahoğlu Nakliyat olarak Gebze Evden Eve Nakliyat ihtiyacını en Profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Read More

Fuar Taşımacılığı - cerrahoglu-fuar-tasimaciligi-gebze-evden-eve-nakliyat-firmasi

Fuar Taşımacılığı

Cerrahoğlu Kocaeli Nakliyat firmamız evden eve nakliyat ve ofis taşıma sektörlerinde lider firmadır. Fuar Taşımacılığı, kongre taşıma hizmetini sunmaktadır.

 

CERRAHOĞLU NAKLİYAT FUAR TAŞIMACILIĞI FUAR NAKLİYAT

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Fuar Taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur. Planladığınız organizasyonlarda Cerrahoğlu Gebze Nakliyat firması 7/24 destek için hazırdır. Düzenleyeceğiniz Kongre, Fuar Taşıma, Gezi, Seminer ve Toplantı gibi faaliyetleriniz için cerrahoğlu nakliyat ekspertiz arkadaşımızı aramanız yeterlidir. Eşyalarınız işlerinizden alınıp fuar merkezine sorunsuz teslimi ve fuar bitiminde eşyaların tekrar montaj ekibimizce toparlanması gibi her türkü çalışma firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır.

 

cerrahoglu-fuar-tasimaciligi-gebze-evden-eve-nakliyat-firmasi- Fuar Taşımacılığı

Profesyonel Fuar Taşımacılığı

Güven ve Sorumluluk Bilinci ile Çalışmaktayız.

Fuar Taşımacılığı aşamalarını sorunsuz bir hizmet anlayışı ile yapmaktayız.

Müşterilerimiz ile taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması yapılarak fuar malzemelerinin alacığı tarihi ve tekrar eşyanın teslim edileceği zaman aralığı belirlenir.
Bir sonraki aşamada eşyalarınız için gerekli olan araç ve nakliye ekibi organize edilerek fuar taşıma operasyonu gerçekleştirilir. Tüm hassas eşyalarınız Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından monte ve de monte edilip ambalajlanır.

 

Taşıma süresince ve Fuar Taşıma süresince tüm indirme bindirme ve destek hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır. Fuar Alanında firmaların tanıtımlarını sağladığı ayrı bölümlerde her firma için ayrı stand kurulumu da yapmaktayız. Modüler Stant kurulumu yapmaktayız. ihtiyaç halinde Modüler Stand teminine de gitmekteyiz. Küçük ve orta büyüklüklerdeki stant kullanımlarında tavsiye deriz. Daha büyük stantlarda ise farklı çözlümler sunmaktayız.

 

Modüler Stand Nedir ?

Aleminyum malzemeden yapılan modüler stantlar 5 cm çapındaki dikme çubuklar ve 5 cm kalınlığındaki profillerlerin birbirlerine geçmesi sonucu oluşturulur. Dikme ve profillerin bir birine logo gibi geçme yerleri olduğundan kullanımı rahat ve pratiktir. Bu yüzden Modüler denilmektedir.

 

Forklif aracımızla her ağırlıktaki eşyalarınızı daha rahat bir şekilde taşımaktayız. Yükleme, indirme, bindirme yapmak üzere kullanılan motorlu aracımız bütün ağırlıktaki eşyaların taşınması için idealdır. Fuar alanlarında kiralama ile kullanılan araçların zaman ve kullanımı sınırlıdır. Bizim sunacağımız çalışmalarda sınırlama yoktur.

 

Firmamız Fuar Taşımacılığı alanında son 30 yıldır alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Profesyonel Nakliyat ekibimizle her türlü Nakliyat ve Taşımacılık işlemleri için hizmetinizdeyiz.

 

Villa Taşıma

Cerrahoğlu Nakliyat Villa Taşıma hizmetinde uzun yıllardır bilgi birikimi ve Uzman Ekipleri, Teknolojik Ekipmanlar ve Hijyenik Ambalajlama Malzemeleriyle Sorunsuz ve Rahat Bir Taşınma Sunmaktadır.

Villa Taşımacılığı

 

Cerrahoğlu Villa Taşıma Hizmeti

Villa Taşıma hizmetlerinde lütfen Cerrahoğlu Nakliyat firmamızdan Ücretsiz Ekspertiz İsteyiniz!

Villa Nakliyat hizmeti almadan önce müşteri hizmetleri departmanında yer alan arkadaşımızla gerekli görüşmeleri yapınız. Ön görüşme neticesinde Ekspertiz arkadaşımızın Keşif İçin Villanıza gelip inceleme yapması gereklidir. Cerrahoğlu Nakliyat firmamız tarafından gönderilen Ekspertiz arkadaşımızla beraber Taşınma Günü Kullanılacak Nakliyat Aracını beraber belirlersiniz. Ambalajlama ve Paketleme Malzemelerini ve Miktarını Belirlersiniz. Eşya Yoğunluğuna Göre Villa Taşımacılığında Çalışacak Personel Sayısını Belirlersiniz. Villa Sahibinin İstekleri Doğrultusunda Villa Taşıma Personel Sayısı Artırılabilmektedir.

 

Villa Taşıma Nakliyat Eşyalarının Yoğunluğuna Göre Bir Kaç Gün Sürebilmektedir. Genel Anlamda 1. Günü Ambalajlama ve Paketleme İşlemleri Yapılırken. 2. Günü İse Taşınma ve Eşyalarınızın Montajlama İşlemleri Mobilya Montaj Ustalarımız Tarafından Yapılmaktadır. Taşınma planı birebir karşılıklı istişare ile yapılmaktadır. Yani her iki tarafın da mutabık kaldığı taşıma planını yürürlüğü sokarak taşıma sürecimizi başlatıyoruz.

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Villa Nakliye işlemlerinde gerek duyulması halinde Asansörlü Nakliyat Araçlarımızla çalışma yapabilmekteyiz. Asansörlü Nakliyat aracımız Villa Nakliye Süresini kısaltmaktadır. Villalar kimi zaman 3-5 kat olabilmektedir. Taşınma sürecini optimize etmek ve zamanlamadan tasarruf sağlamak adına Asansörlü Taşıma avantaj sağlar.
Cerrrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm çalışmalarımızda Garantili, Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktayız. Villa Taşıma uzmanı halini almış firmamız ve ekibimiz artık bütün konuya hakim konumdadır.
30 Yıllık Tecrübe ve Deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

 

Villa Taşımacılığı

Villa eşyalarınızı zarar vermeden ve güvenilir bir şekilde alanında uzman ekibimizle taşımaktayız.  Mobilyalarınız De Montaj ekibimizce sökülmektedir. Montaj elemanımız yine mobilya kurulumunu gerçekleştirmektedir. Mobilyalarınızın zarar görmesini engellemeye yönelik patpat diye tabir ettiğimiz malzeme ile ambalajlamaktayız. Villa içerisinde yer alan bütün mobilyalarınızı sorunsuz bir şekilde kurmaktayız.

 

Referanslarımız sayfamızı inceleyebilirsiniz, aklınıza takılan farklı sorular olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEL: 0262 654 0135
GSM : 0532 692 7333
GSM : 0532 304 9066

Ücretsiz Nakliyat Danışmanlığı

Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık, Lojistik alanında çalışan Cerrahoğlu Nakliyat Şehiriçi ve Şehirlerarası Ücretsiz Nakliyat Danışmanlığı hizmeti vermektedir. firmalar arasında işini güvenle yapan ve en iyi profesyonel firmayız. Gebze Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız sürekli kendisini geliştiren ve yenileyen uzman personel kadrosuyla hizmetinizdedir. Bu yazımızda Evden Eve Nakliyat hizmetinde kullandığımız yöntemlerden biri Ücretsiz Nakliyat Danışmanlık hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

 

Ücretsiz Nakliyat Danışmanlığı

Ücretsiz Nakliyat Danışmanlığı nakliyat ve taşımacılık işlemlerinde öncelikli olarak kullandığımız bir yöntemdir. İlk etapta Ücretsiz Nakliyat Expertiz uzmanı personel arkadaşımızı ekspertiz hizmeti için göndermekteyiz. Eksper arkadaşımızın sizlerle yapacağı görüşmeler sonucunda gerekli anlaşma sağlanır. Birebir yapılan görüşmelerde evinizdeki eşyalar incelenir. Buna göre nakliyat eşyalarınızı hangi Nakliyat aracımızın taşıyacağı ve kaç kişilik ekip ile taşınması gerektiği belirlenir. Şunu da eklemeli; Gerek duyulması halinde ücretsiz nakliyat ekspertiz hizmeti kapsamında personel sayısında arttırıma gide bilmekteyiz.

 

Evden Eve Nakliyat hizmeti almadan öne Gebze Evden Eve Nakliyat firması olan Cerrehoğlu Nakliyat firmamızdan Ücretsiz Nakliyat Danışmanlık hizmeti isteyiniz. Ön görüşmelerde dilediğiniz isteklerde bulunabilirsiniz.