Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat

Evinizdeki veya işyerinizdeki tüm eşyaların, başka bir yere taşınmasıyla ilgili yaşanan süreçte, yıllardır bu sektörde hizmet vererek giderek büyüyen firmamız tüm detayları göz önüne alarak taşınmanıza yardımcı olmaktadır. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren gelişen eşyaların paketlenip kolilenmesi gibi durumlarda tüm taleplere cevap verebilen deneyimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.
Taşınma şirketleri arasında gösterilen firmamız güvenli taşımacılık ve sigortalı taşımacılık ile birlikte, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, eşya depolama alanında pek çok kolaylık sunmaktadır. Aynı zamanda bu işlemler yapılırken eşyaların hasara uğramaması için korunaklı bir şekilde paketlenip taşınması ve istediğiniz yere kurulumunun gerçekleştirilmesi işlemini yapmaktayız.

Taşımacılığın Geldiği Son Nokta

Nakliyeciliğin önemi üzerinde durarak sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınması konusunda sizlere yardımcı olan firmamız, deneyimli kadromuz, kapalı kasa araç ve asansörlü taşımacılık gibi seçeneklerimiz ile dikkatli bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesi, kolilenmesi ve taşınması gibi işlerini başarıyla yapmaktadır. Her zaman güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, işin ehli bir firmayla çalışmanın sizlere sağladığı katkılar üzerinde durmaktadır.
Firmamıza teslim ettiğiniz eşyalarınız sürekli yeni ve pratik fikirleri olan deneyimli kadromuzun son derece kaliteli bir iş yapmasıyla yerlerine teslim edilmektedir. Bizi tercih ederek bir çok avantajlı imkanlara sahip olabilirsiniz. Bu kapsamda kurumsal kimliğimizi ortaya koyarak kaliteli işçilik ve eşyalarınızı zamanında teslim etmekteyiz. Şehir içi veya şehir dışı taleplerinize cevap veren firmamız nakliyat hakkında daha detaylı bilgi almak için internet üzerinden bilgi alabilir, kurumsal müşteri hizmetlerimize de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Firmamız nakliye konusunda geçmişten gelen deneyime sahip olmakla beraber yenilikçi hizmet ile müşterilerine yardımcı oluyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.
• Tüm hizmet içeriği kurumsal olarak verilir.
• Müşteri memnuniyetine önem verilerek nakliye hizmeti sunulur.
• Taşıma süreci içerisinde tüm isteklerinize olumlu cevap verilir.
• Uzman personel eşya taşıma konusunda gerekli eğitime ve deneyime sahiptir.
Sorunsuz bir taşıma hizmeti alarak sizde yararlanabilir ve yeni adresinize mutlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Gebze nakliyat olarak tüm taşıma taleplerini karşılıyor ve sizin istediğiniz tarih ve saat içerisinde yardımcı oluyoruz. Hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Genç Ve Dinamik Kadro

Firmamızın bünyesinde yer alan tüm personel nakliye konusunda gerekli eğitime sahiptir. Ayrıca eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyarak istediğiniz adrese teslim etmektedir. Nakliyat hizmet içeriğinde iş güvenliğine de dikkat ediliyor ve gerekli önlemler alınarak hizmet veriliyor. Bünyemizde taşıma personeli ve montaj elamanları bulunuyor. Taşıma personeli eşyalarınızı güven içerisinde nakliye araçlarına yükler. Montaj elamanı ise taşıması zor olan eşyalarınızı parçalara ayırarak taşıma yapar. Yeni adresinizde parçalar birleştirilerek sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

Geniş Hizmet İçeriği

Gebze nakliyat hizmeti ile istediğiniz noktaya teslimat yapıyoruz. Şehir içi veya şehir dışı hizmeti ile hızlı bir şekilde özel nakliye araçları ile teslimat yapılmaktadır. Araçlarımızın iç kısımları özel olarak dizayn edilmiş olup eşya taşıma için uygun hale getirilmiştir. Temiz ve bakımlı olan nakliye araçları ile eşyalarınız sorunsuz olarak belirttiğiniz adrese teslim edilir. Sizde bu hizmetten yararlanarak sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinden ev taşıma hizmetine kadar tüm detaylara dikkat edilerek müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Gebze nakliyat fiyatlarımız ise ekonomik olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Gebze Taşımacılık

Gebze Taşımacılık

Nakliyat ve taşımacılık hizmetleri, taşıma, ulaştırma, bir yerden bir yere eşya transferi gibi tanımları içerisinde barındıran önemli hizmetlerden biridir. Bu durum basit gibi görünse de meşakkatli ve yorucudur operasyonlardan biridir. Her gün binlerce insan iş, evlilik ya da eğitim amacıyla evden eve nakliyat yapmak durumunda kalıyor. Sadece buda değil şehirlerarası hatta ülkeler arası nakliyata ihtiyaç duymaktadır. Firmamız şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta profesyonel hizmet sunarak ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılamaktadır. Bünyemizde eşyalarınızın adresinizden alınıp, yeni adresinize ulaştırılması konusunda son derece titiz çalışma gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın hasar görmemesi için eşyalarınızı özenle ambalajlıyor, asansörlü taşımacılık hizmetleri ile yüksek katlı yapılarda hızlı sevkiyat hizmeti sunuyoruz.

Uzun Yıllardır Taşımacılık Hizmeti Sunuyoruz

Nakliyat sektöründe çalışma yürüten nakliye firmamız uzun yıllardır bu işle uğraşmanın mutluluğunu mutluluğu ve tecrübesi ile hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardır taşımacılık hizmeti sunan nakliye firmamız ofis taşımacılığı ve evden eve taşımacılık hizmetlerini Avrupa standartlarında sunmaktadır. Yenilenen hizmet kalitemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik birinci sınıf hizmet sunan firmamız ile siz de zahmetsiz ve kolay şekilde taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize her türlü eşya taşımacılığında hizmet vermekten de yılmadan çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu alanda kendimizi oldukça geliştirmiş ve gerek personeli gerekse tüm ekipmanları ile bir nakliyat firmasına yakışanın en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Piyasadaki diğer firmalardan bizi ayıran en önemli farkımız ise güvenli bir firma oluşumuzdur. Bölgedeki en köklü firmalardan olmamızın nedeni de budur. Gebze taşımacılık firması olarak eşyalarınızı güven içinde ve hiç bir şekilde zarar vermeden taşımaktayız. Nakliyat alanının birçoğun da faaliyet göstermekte ve gereğinde eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.

Garantili Taşımacılık Avantajlı Taşımacılık

Firmamız birçok nakliyat firmasının vermediği sözü size verir ve eşyalarınızı sapa sağlam yeni adresine taşır. Tabii ki aksi durumlar her zaman elde olmayan nedenlerden dolayı yaşanabilmektedir. Ancak bunun sorumluluğunu alan firmamız sizleri hiç bir şekilde mağdur duruma düşürmez. Ekspertiz firmamızla sizlerin eşyalarını plan ve program dahilinde yeni adresine güvenle taşımanın mutluluğunu yaşarız. Kendi firmamızın ürünü olan özel ambalaj malzemeleri ile paketlenen eşyalarınız bu şekilde korumaya alınır. Ayrıca etiket kullanmak suretiyle eşyaların arasında karışıklık yaşanması da önlenir. Bunun yanında personelimiz de tüm hijyen kuralları içerisinde hareket ederek gerekli koruyucu ekipmanları kullanarak işini profesyonellik esasları içinde yürütmek için bir çaba sarf etmektedir. Sizler de bir telefon kadar size yakın olan firmamızı arayarak eşyalarınızı bir an önce Gebze taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Kaliteli Taşımacılık Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçin

Yılların deneyimi ile Gebze de faaliyetlerini sunan firmamız ile iletişime geçtiğinizde, eşyalarınızı sorunsuz ve hasar görmeden kısa sürede yeni adresinize ulaştırmanın rahatlığını ve keyfini yaşarsınız. Uygun fiyat aralıkları ile evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız, bu kapsamda sunduğu hizmetlerle şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakın.
Bünyemizde sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri kapsamında eşyalarınızın kısa sürede hasar görmeden sorunsuz şekilde ulaşması için titizlikle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Asansörlü taşımacılık hizmetleri hizmetlerimizden tutunda, sigortalı taşımacılık ve taşıma standartlarına uygun koruyucu tekniklerle eşyalarınızı profesyonel şekilde yeni adresinize ulaştırmaktayız.
Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden sunmuş olduğumuz kaliteli taşımacılık hizmetleri için siz de bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adresinize ulaştırmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla detay için sizi ofisimize bekliyoruz.

Gebze Evden Eve

Gebze Evden Eve

Taşınma süreci pek çok insan için sancılı bir süreçtir. Özellikle bir yerden başka bir yere nakliye hizmeti alacaksanız bu sancılı süreç daha da içinden çıkılamaz hala gelebilir. Bu yüzden evden eve nakliye için seçeceğiniz firmaya özen göstermeniz ve titizlikle seçiminizi yapmanız gerekir. Firmaların sözleşmelerinde yer alan maddelere ve size sunacağı hizmet garantisine dikkat etmeli ve mağdur durumuna düşmemek adına sözleşmelerin bir kopyasını elden almayı ihmal etmemelisiniz. Bu şekilde titiz davranarak taşınma sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Gebze evden eve nakliye firması olarak sizlere bu konu da birinci sınıf hizmet sunan sayılı nakliye firmaları arasında yer alıyoruz. Hizmet kalitemizden taviz vermeden eşyalarınızı yeni adresinize kusursuz şekilde ulaştırmaktayız.

Sizi Memnun Etmek Adına Verdiğimiz Hizmetler

Bizler, Gebze evden eve nakliye şirketi olarak siz müşterilerimizi memnun etme adına tamamen müşteri memnuniyeti esaslı bir politika izlemekteyiz. Mağdur olmamanız ve taşınma yükünüzün hafiflemesi şirket prensiplerimizin başında gelen maddelerdir. Bu yüzden, son teknolojiyi kullanarak taşıma işlemini kolaylaştırıyor ve süreden de tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Eşyalarınız belirttiğiniz mesafeye güvenli bir şekilde ve titizlikle taşınmaktadır. Nakliye araçlarımız donanımlı olduğundan taşıma süresince herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için taşıyıcılarımız özel materyaller kullanmaktadır. Üstelik asansör hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşıma yükünü ve süresini de azaltmış bulunuyoruz.

Aynı zamanda uygun fiyat garantimiz ile her kesimden müşterilere de hitap etmekteyiz. Uygun fiyat aralıkları ile %100 müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere taşıma standartların da birinci sınıf hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, hızlı, güvenli ve kaliteli nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için siz de firmamızı tercih ederek eşyalarınızı yeni adresinize kısa süre de sorunsuz taşıttırabilirsiniz.

Firmamız Tarafından Mağdur Edilmeniz Söz Konusu Değil

Kurumsal hizmet politikamızdan taviz vermeden siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktayız. Eğer ev taşıma hususun da bize güvendiyseniz şirketimiz sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Kapsamlı müşteri sözleşmemiz ve sigorta garantimiz sayesinde verdiğimiz hizmetten tatmin olmanız için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Özenle taşıdığımız eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zararı firmamız tarafından da karşılamaya her zaman hazırız. Belirttiğimiz zaman diliminde teslim edilmeyen nakliyatınız konusunda da firmamız mağduriyetinizin giderilmesi adına yaptırımlarda bulunmaktadır. Bizler, siz müşterilerimize titiz, zaman ve maddiyattan tasarruflu bir hizmet sunmanın garantisi ile şirket misyonumuzu oluşturduk. Güvenilir çalışanlarımız ile siz de eşyalarınızı sorunsuz şekilde yeni adresinize taşımak isterseniz, bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nakliye Hizmeti İçin Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile siz değerli müşterilerimiz için en iyi taşıma hizmetini sunmak için özenle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta profesyonel hizmet ve çözümler sunan firmamız, aynı zamanda yüksek yapılar için asansörlü taşımacılık hizmetini de sunmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden tutunda, asansörlü ve %100 müşteri memnuniyet esaslı hizmetlerimizden siz de yararlanmak isterseniz, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Taşınma sırasında ki stres ve yorgunluğu yaşamamak adına siz de firmamızı tercih ederek evden eve, ofis taşımacılığı gibi hizmetlerimizden yararlanarak eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Kurumsal ve ilkeli hizmet kalitemizden siz de yararlanmak için nakliye firmamıza iletişim bilgilerinden ulaşabilir, fiyat ve hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uygun fiyat aralıkları ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden siz de yararlanmak isterseniz, Gebze evden eve nakliye hizmetlerimiz ile eşyalarınızı sorun yaşamadan yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları Gebze birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan, sanayisi ile ünlü bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Gebze bölgesinde yaşayan 1 milyon civarı insan bulunuyor. Bu yüzden sıklıkla ev taşıma işlemleri ve farklı taşıma işlemleri gerçekleştirilecek işler olabiliyor. Bu alanda kaliteli bir hizmet veren firmamız Gebze evden eve nakliyat ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Birçok farklı firmanın hizmet verdiği Gebze bölgesinde kalitesinden ödün vermeyen firmamızın tercih edilmesi taşıma işlerinin sorunlu, sıkıntı dolu olmasının önüne geçmesini sağlayacaktır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Tercih Edilmesi Büyük Faydalar Sağlıyor

Evden eve nakliyat öncelikle eşyaların daha kolay taşınmasını sağlıyor. Birçok farklı hizmet sunan firmamız asansörlü taşımacılık ile işlemleri daha kolay hale getiriyor. Tanıdıklar vasıtasıyla bir evi taşımak istemek demek uzun uğraşlar, emek ve yorucu günlere neden olabiliyor. Fakat Gebze evden eve nakliyat alanında duyulan ihtiyacın firmamız tarafından alınacak yardım ile karşılanması bu sorunların tamamını ortadan kaldırıyor. Paketleme de bu anlamda büyük sorunlar oluşturabiliyor ve zaman kayıplarına sebep oluyor. Firmamızın kaliteli ve işinde uzman ekibi bu işlemleri de çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu sayede hızlı, temiz ve kayıpsız bir ev taşıma işlemi gerçekleşiyor.

Profesyonel Ekip İle İşlemler Daha Hızlı Gerçekleşiyor

Ekibimiz profesyonel olması, işini çok iyi biliyor olması, tüketicinin ihtiyacının çok hızlı şekilde ve kaliteli bir biçimde karşılamasını sağlıyor. Bu alanda tek olan firmamız sigortalı taşımacılık hizmetini de müşterilerine sunuyor. Sigortalı taşımacılık sayesinde ürünlerde hasar oluşma durumunda bu hasardan sorumlu tutulma gibi bir durum olmuyor. Hasar sigorta şirketi tarafından, bir problem çıkarmadan karşılanıyor. Bu sayede eşyalar güvene alınabiliyor. Günümüzde bakıldığında bir yemek takımının değeri bile 5-6 bin TL olabiliyor. Bu kadar değerli ürünlerin merdivenlerden sırtlanarak indirilmesi, herhangi bir sigorta ile korunmaması ve işi ilk defa yapan çevredeki eş dosta emanet edilmesi büyük sıkıntılara yol açabilir. Kırılan bir masa tüm takımın bozulmasına ve 5 bin TL zarara uğramaya sebep olabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için Gebze evden eve nakliyat konusunda iyi bir hizmet veren firmamızın tercih edilmesi önem taşıyor.

Taşınmadan Önce Bunları Düşünmek Gerek

Öncelikle taşınmaya karar verildikten, ev vs. belirlendikten sonra bazı noktaları düşünmek ve buna göre hareket etmek gerekiyor. İlk olarak eşya listesi yapılması gerekiyor. Hangi eşya nasıl taşınacak, nasıl paketlenecek bu gibi durumların düşünülmesi, risklerin bulunması gerekiyor. İkinci olarak ise taşımanın planlanması, aracın temini vs. gerekiyor. Bu aşamalardan sonra ise elemanlar bulunarak taşıma işlemine geçilmesi gerekiyor. Fakat bu kadar zahmetli işlerden firmamız sayesinde kolaylıkla kurtulmak mümkün oluyor. Evden eve taşımacılık hizmeti alındığı takdirde tamamen uzman ekip tarafından ürünler paketlenir, araca asansör aracılığıyla indirilir, aynı şekilde yeni eve yerleştirilir. Bu sayede zamandan ve paradan büyük tasarruflar elde edilebilir.

Firmamız Bu Alanda En Büyük Kolaylıkları Sunuyor

Firmamız sunduğu hizmetler ile bu alanda kaliteli bir hizmet veriyor. Paketleme işlerini yapan firmamız profesyonel ekip ile eşyaların asansör ile sıfır hataya ve riske sahip şekilde taşınmasını sağlıyor. Asansöre bağlanan eşyalar hem merdivende oluşacak tehlikelerden hem de insan hatalarından korunuyor. Buna ek olarak firmamızın yaptığı nakliye sigortası sayesinde herhangi bir hasar durumunda hak talep etme durumu olabiliyor. Son olarak sözleşme imzalanarak tüm işlemler resmiyete dökülüyor ve bu sayede sorunsuz, sıkıntısız bir evden eve nakliyat işlemi gerçekleştiriliyor. Bu alandaki ihtiyaçlara en iyi cevabı veren firmamızı ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgiye telefonlarımız ile ulaşabilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Cerrahoğlu Nakliyat Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarını sürdüren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız 30 yıllık tecrübelerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Gebze’de Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik faaliyet alanlarında çalışmaktayız.Sigortalı ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak için firmamızla irtibata geçerek ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1987 yılından bu yana Gebze evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bunun yanı sıra Asansörlü evden eve nakliyat gebze hizmeti de sunmaktadır.Yüksek katlardan nasıl taşınırım düşüncesiyle yıllardır taşınamayan müşterilerimize taşınma konusunda ki bütün imkansızlıkları mümkün kılarak hizmet sunuyoruz.En uygun fiyatlarla taşımalarınızı müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayan firmamız avrupai standartlarda nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir.

En önemli unsurların başında gelen yabancı uyruklu eleman kaygınızı da minimize ederek hiçbir şekilde işten anlamayan ve 10 yıl’dan daha az bu işte çalışan elemanları kesinlikle çalıştırmamaktayız.

Güvenilirliği ile Kocaeli ilinde adından söz ettiren Cerrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla göz doldurmaktadır.

Şehiriçi ve Şehirlerarası taşıma ihtiyaçlarınızda %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yanınızdayız.Siz de taşınmak için firma arayışına girdiyseniz doğru adrestesiniz.

Uygun Fiyat

Profesyonel Kadro

Geniş Araç Filosu

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojik Araçlar

Ücretsiz Expertiz gibi sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.


Gebze İlçesi (Dakibyza ve Libyssa) Kocaeli iline bağlıdır. Toplam nüfusu 400.000 i geçen ilçe Gebze İzmit İstanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km mesafededir. Marmara bölgesinde yer alan Gebze diğer ilçelere nazaran İstanbul’a daha yakındır. Marmara bölgesinin en büyük sanayi kentlerinden biridir. İş gücüne ve sanayiye dayalı kentte iç ve dış göç hareketliliği mevcuttur.  Cerrahoğlu Nakliyat olarak Gebze Evden Eve Nakliyat ihtiyacını en Profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Read More