Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat

Evinizdeki veya işyerinizdeki tüm eşyaların, başka bir yere taşınmasıyla ilgili yaşanan süreçte, yıllardır bu sektörde hizmet vererek giderek büyüyen firmamız tüm detayları göz önüne alarak taşınmanıza yardımcı olmaktadır. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren gelişen eşyaların paketlenip kolilenmesi gibi durumlarda tüm taleplere cevap verebilen deneyimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.
Taşınma şirketleri arasında gösterilen firmamız güvenli taşımacılık ve sigortalı taşımacılık ile birlikte, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, eşya depolama alanında pek çok kolaylık sunmaktadır. Aynı zamanda bu işlemler yapılırken eşyaların hasara uğramaması için korunaklı bir şekilde paketlenip taşınması ve istediğiniz yere kurulumunun gerçekleştirilmesi işlemini yapmaktayız.

Taşımacılığın Geldiği Son Nokta

Nakliyeciliğin önemi üzerinde durarak sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınması konusunda sizlere yardımcı olan firmamız, deneyimli kadromuz, kapalı kasa araç ve asansörlü taşımacılık gibi seçeneklerimiz ile dikkatli bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesi, kolilenmesi ve taşınması gibi işlerini başarıyla yapmaktadır. Her zaman güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, işin ehli bir firmayla çalışmanın sizlere sağladığı katkılar üzerinde durmaktadır.
Firmamıza teslim ettiğiniz eşyalarınız sürekli yeni ve pratik fikirleri olan deneyimli kadromuzun son derece kaliteli bir iş yapmasıyla yerlerine teslim edilmektedir. Bizi tercih ederek bir çok avantajlı imkanlara sahip olabilirsiniz. Bu kapsamda kurumsal kimliğimizi ortaya koyarak kaliteli işçilik ve eşyalarınızı zamanında teslim etmekteyiz. Şehir içi veya şehir dışı taleplerinize cevap veren firmamız nakliyat hakkında daha detaylı bilgi almak için internet üzerinden bilgi alabilir, kurumsal müşteri hizmetlerimize de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Firmamız nakliye konusunda geçmişten gelen deneyime sahip olmakla beraber yenilikçi hizmet ile müşterilerine yardımcı oluyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.
• Tüm hizmet içeriği kurumsal olarak verilir.
• Müşteri memnuniyetine önem verilerek nakliye hizmeti sunulur.
• Taşıma süreci içerisinde tüm isteklerinize olumlu cevap verilir.
• Uzman personel eşya taşıma konusunda gerekli eğitime ve deneyime sahiptir.
Sorunsuz bir taşıma hizmeti alarak sizde yararlanabilir ve yeni adresinize mutlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Gebze nakliyat olarak tüm taşıma taleplerini karşılıyor ve sizin istediğiniz tarih ve saat içerisinde yardımcı oluyoruz. Hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Genç Ve Dinamik Kadro

Firmamızın bünyesinde yer alan tüm personel nakliye konusunda gerekli eğitime sahiptir. Ayrıca eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyarak istediğiniz adrese teslim etmektedir. Nakliyat hizmet içeriğinde iş güvenliğine de dikkat ediliyor ve gerekli önlemler alınarak hizmet veriliyor. Bünyemizde taşıma personeli ve montaj elamanları bulunuyor. Taşıma personeli eşyalarınızı güven içerisinde nakliye araçlarına yükler. Montaj elamanı ise taşıması zor olan eşyalarınızı parçalara ayırarak taşıma yapar. Yeni adresinizde parçalar birleştirilerek sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

Geniş Hizmet İçeriği

Gebze nakliyat hizmeti ile istediğiniz noktaya teslimat yapıyoruz. Şehir içi veya şehir dışı hizmeti ile hızlı bir şekilde özel nakliye araçları ile teslimat yapılmaktadır. Araçlarımızın iç kısımları özel olarak dizayn edilmiş olup eşya taşıma için uygun hale getirilmiştir. Temiz ve bakımlı olan nakliye araçları ile eşyalarınız sorunsuz olarak belirttiğiniz adrese teslim edilir. Sizde bu hizmetten yararlanarak sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinden ev taşıma hizmetine kadar tüm detaylara dikkat edilerek müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Gebze nakliyat fiyatlarımız ise ekonomik olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Gebze Taşımacılık

Gebze Taşımacılık

Nakliyat ve taşımacılık hizmetleri, taşıma, ulaştırma, bir yerden bir yere eşya transferi gibi tanımları içerisinde barındıran önemli hizmetlerden biridir. Bu durum basit gibi görünse de meşakkatli ve yorucudur operasyonlardan biridir. Her gün binlerce insan iş, evlilik ya da eğitim amacıyla evden eve nakliyat yapmak durumunda kalıyor. Sadece buda değil şehirlerarası hatta ülkeler arası nakliyata ihtiyaç duymaktadır. Firmamız şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta profesyonel hizmet sunarak ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılamaktadır. Bünyemizde eşyalarınızın adresinizden alınıp, yeni adresinize ulaştırılması konusunda son derece titiz çalışma gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın hasar görmemesi için eşyalarınızı özenle ambalajlıyor, asansörlü taşımacılık hizmetleri ile yüksek katlı yapılarda hızlı sevkiyat hizmeti sunuyoruz.

Uzun Yıllardır Taşımacılık Hizmeti Sunuyoruz

Nakliyat sektöründe çalışma yürüten nakliye firmamız uzun yıllardır bu işle uğraşmanın mutluluğunu mutluluğu ve tecrübesi ile hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardır taşımacılık hizmeti sunan nakliye firmamız ofis taşımacılığı ve evden eve taşımacılık hizmetlerini Avrupa standartlarında sunmaktadır. Yenilenen hizmet kalitemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik birinci sınıf hizmet sunan firmamız ile siz de zahmetsiz ve kolay şekilde taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize her türlü eşya taşımacılığında hizmet vermekten de yılmadan çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu alanda kendimizi oldukça geliştirmiş ve gerek personeli gerekse tüm ekipmanları ile bir nakliyat firmasına yakışanın en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Piyasadaki diğer firmalardan bizi ayıran en önemli farkımız ise güvenli bir firma oluşumuzdur. Bölgedeki en köklü firmalardan olmamızın nedeni de budur. Gebze taşımacılık firması olarak eşyalarınızı güven içinde ve hiç bir şekilde zarar vermeden taşımaktayız. Nakliyat alanının birçoğun da faaliyet göstermekte ve gereğinde eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.

Garantili Taşımacılık Avantajlı Taşımacılık

Firmamız birçok nakliyat firmasının vermediği sözü size verir ve eşyalarınızı sapa sağlam yeni adresine taşır. Tabii ki aksi durumlar her zaman elde olmayan nedenlerden dolayı yaşanabilmektedir. Ancak bunun sorumluluğunu alan firmamız sizleri hiç bir şekilde mağdur duruma düşürmez. Ekspertiz firmamızla sizlerin eşyalarını plan ve program dahilinde yeni adresine güvenle taşımanın mutluluğunu yaşarız. Kendi firmamızın ürünü olan özel ambalaj malzemeleri ile paketlenen eşyalarınız bu şekilde korumaya alınır. Ayrıca etiket kullanmak suretiyle eşyaların arasında karışıklık yaşanması da önlenir. Bunun yanında personelimiz de tüm hijyen kuralları içerisinde hareket ederek gerekli koruyucu ekipmanları kullanarak işini profesyonellik esasları içinde yürütmek için bir çaba sarf etmektedir. Sizler de bir telefon kadar size yakın olan firmamızı arayarak eşyalarınızı bir an önce Gebze taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Kaliteli Taşımacılık Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçin

Yılların deneyimi ile Gebze de faaliyetlerini sunan firmamız ile iletişime geçtiğinizde, eşyalarınızı sorunsuz ve hasar görmeden kısa sürede yeni adresinize ulaştırmanın rahatlığını ve keyfini yaşarsınız. Uygun fiyat aralıkları ile evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız, bu kapsamda sunduğu hizmetlerle şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakın.
Bünyemizde sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri kapsamında eşyalarınızın kısa sürede hasar görmeden sorunsuz şekilde ulaşması için titizlikle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Asansörlü taşımacılık hizmetleri hizmetlerimizden tutunda, sigortalı taşımacılık ve taşıma standartlarına uygun koruyucu tekniklerle eşyalarınızı profesyonel şekilde yeni adresinize ulaştırmaktayız.
Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden sunmuş olduğumuz kaliteli taşımacılık hizmetleri için siz de bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adresinize ulaştırmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla detay için sizi ofisimize bekliyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Cerrahoğlu Nakliyat Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarını sürdüren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız 30 yıllık tecrübelerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Gebze’de Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik faaliyet alanlarında çalışmaktayız.Sigortalı ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti almak için firmamızla irtibata geçerek ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1987 yılından bu yana Gebze evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bunun yanı sıra Asansörlü evden eve nakliyat gebze hizmeti de sunmaktadır.Yüksek katlardan nasıl taşınırım düşüncesiyle yıllardır taşınamayan müşterilerimize taşınma konusunda ki bütün imkansızlıkları mümkün kılarak hizmet sunuyoruz.En uygun fiyatlarla taşımalarınızı müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayan firmamız avrupai standartlarda nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir.

En önemli unsurların başında gelen yabancı uyruklu eleman kaygınızı da minimize ederek hiçbir şekilde işten anlamayan ve 10 yıl’dan daha az bu işte çalışan elemanları kesinlikle çalıştırmamaktayız.

Güvenilirliği ile Kocaeli ilinde adından söz ettiren Cerrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla göz doldurmaktadır.

Şehiriçi ve Şehirlerarası taşıma ihtiyaçlarınızda %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yanınızdayız.Siz de taşınmak için firma arayışına girdiyseniz doğru adrestesiniz.

Uygun Fiyat

Profesyonel Kadro

Geniş Araç Filosu

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojik Araçlar

Ücretsiz Expertiz gibi sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.


Gebze İlçesi (Dakibyza ve Libyssa) Kocaeli iline bağlıdır. Toplam nüfusu 400.000 i geçen ilçe Gebze İzmit İstanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km mesafededir. Marmara bölgesinde yer alan Gebze diğer ilçelere nazaran İstanbul’a daha yakındır. Marmara bölgesinin en büyük sanayi kentlerinden biridir. İş gücüne ve sanayiye dayalı kentte iç ve dış göç hareketliliği mevcuttur.  Cerrahoğlu Nakliyat olarak Gebze Evden Eve Nakliyat ihtiyacını en Profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Read More

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Kocaeli Gebze Evden Eve Taşımacılık firmaları içerisinde en Profesyonel, güvenilir iddialı firmayız. 30 Yıllık deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz. % 100 Müşteri memnuniyeti bizim en temel kriterimizdir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Yalova Gebze Evden Eve Nakliyat - Yalova_gebze_locasion_cerrahoglu-gebze-nakliyat

Hangi Hizmetleri veririz ?

Gebze Evden Eve Taşımacılık hizmetlerimiz : Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat, Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık, Şehir İçi Nakliyat, Ambalaj ve Paketleme, Nakliyat Eşya Depolama, Parça Eşya Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Piyano Taşıma, Villa Taşıma, İstanbul Gebze Evden Eve Nakliyat, Ücretsiz Nakliyat Danışmanlığı gibi çalışma alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

 

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat firmaları içerisinde işimizi en iyi yapan firmayız. Bu konuda mütevazi olamayacağız, taşımacılık işlemlerinde işini en iyi yapan ve teknolojiyi iyi kullanan Gebze’nin en iyi firmasıyız.

Türkiye’nin önemli illerinden birisi olan Kocaeli hızlı kalkınması, gelişmesiyle ve doğal güzellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Gebze Evden Eve Taşımacılık çalışmalarımızda sıklıkla kullandığımız bir hizmet türü Asansörlü Evden Eve Taşımacılık tır. Asansörlü Evden Eve Nakliyat daha çok yüksek katlı ve erşimi zor olan alanlarda tercih ettiğimiz bir yöntemdir. Eşyaların zarar görme riskini azaltır. Eski ilkel yöntemlere göre daha avantajlıdır. Zamandan tasarruf sağlar, Çalışan sayısını azaltır dolayısıyla maliyeti düşürür.

 

Gebze Evden Eve Nakliyat sayfamız için tıklayınız.

Villa Taşıma

Cerrahoğlu Nakliyat Villa Taşıma hizmetinde uzun yıllardır bilgi birikimi ve Uzman Ekipleri, Teknolojik Ekipmanlar ve Hijyenik Ambalajlama Malzemeleriyle Sorunsuz ve Rahat Bir Taşınma Sunmaktadır.

Villa Taşımacılığı

 

Cerrahoğlu Villa Taşıma Hizmeti

Villa Taşıma hizmetlerinde lütfen Cerrahoğlu Nakliyat firmamızdan Ücretsiz Ekspertiz İsteyiniz!

Villa Nakliyat hizmeti almadan önce müşteri hizmetleri departmanında yer alan arkadaşımızla gerekli görüşmeleri yapınız. Ön görüşme neticesinde Ekspertiz arkadaşımızın Keşif İçin Villanıza gelip inceleme yapması gereklidir. Cerrahoğlu Nakliyat firmamız tarafından gönderilen Ekspertiz arkadaşımızla beraber Taşınma Günü Kullanılacak Nakliyat Aracını beraber belirlersiniz. Ambalajlama ve Paketleme Malzemelerini ve Miktarını Belirlersiniz. Eşya Yoğunluğuna Göre Villa Taşımacılığında Çalışacak Personel Sayısını Belirlersiniz. Villa Sahibinin İstekleri Doğrultusunda Villa Taşıma Personel Sayısı Artırılabilmektedir.

 

Villa Taşıma Nakliyat Eşyalarının Yoğunluğuna Göre Bir Kaç Gün Sürebilmektedir. Genel Anlamda 1. Günü Ambalajlama ve Paketleme İşlemleri Yapılırken. 2. Günü İse Taşınma ve Eşyalarınızın Montajlama İşlemleri Mobilya Montaj Ustalarımız Tarafından Yapılmaktadır. Taşınma planı birebir karşılıklı istişare ile yapılmaktadır. Yani her iki tarafın da mutabık kaldığı taşıma planını yürürlüğü sokarak taşıma sürecimizi başlatıyoruz.

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Villa Nakliye işlemlerinde gerek duyulması halinde Asansörlü Nakliyat Araçlarımızla çalışma yapabilmekteyiz. Asansörlü Nakliyat aracımız Villa Nakliye Süresini kısaltmaktadır. Villalar kimi zaman 3-5 kat olabilmektedir. Taşınma sürecini optimize etmek ve zamanlamadan tasarruf sağlamak adına Asansörlü Taşıma avantaj sağlar.
Cerrrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm çalışmalarımızda Garantili, Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktayız. Villa Taşıma uzmanı halini almış firmamız ve ekibimiz artık bütün konuya hakim konumdadır.
30 Yıllık Tecrübe ve Deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

 

Villa Taşımacılığı

Villa eşyalarınızı zarar vermeden ve güvenilir bir şekilde alanında uzman ekibimizle taşımaktayız.  Mobilyalarınız De Montaj ekibimizce sökülmektedir. Montaj elemanımız yine mobilya kurulumunu gerçekleştirmektedir. Mobilyalarınızın zarar görmesini engellemeye yönelik patpat diye tabir ettiğimiz malzeme ile ambalajlamaktayız. Villa içerisinde yer alan bütün mobilyalarınızı sorunsuz bir şekilde kurmaktayız.

 

Referanslarımız sayfamızı inceleyebilirsiniz, aklınıza takılan farklı sorular olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEL: 0262 654 0135
GSM : 0532 692 7333
GSM : 0532 304 9066