Darıca Evden Eve Nakliyat

Cerrahoğlu Gebze Nakliyat firmamız Darıca Evden Eve Nakliyat bölgesinde hizmet vermektedir. Darıca nakliyat fiyatları firmaları içinde profesyonel firmadır.

 

Darıca Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Darıca Evden Eve Nakliyat sektöründe 30 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Edindiğimiz tecrübe, deneyim ve Profesyonelleşen Ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Çalıştığımız kişiler çoğunlukla daha önce evini taşıdığımız kişilerdir. Bizleri tekrar tekrar tercih etmelerinin altında Sigortalı ve Güvenli taşıma yapmamız yatmaktadır.

 

Sahip olduğumuz geniş araç parkımız ve Uzman ekibimiz sayesinde dilediğiniz taşımacılık türlerini yapabilecek alt yapı ve üst yapıya sahibiz. Basit bir işletmeden tutun da bir fabrikaya kadar taşımacılık deneyimimiz bulunmaktadır. Sürekli kendini yenileyen geliştiren Personel Kadrosuna sahibiz. Elemanlarımızı güncel bir şekilde eğitime tabi tutmaktayız. Gelişen ve dönüşen teknolojiye ayak uydurarak Araçlarımızı sürekli yeni modellerde güncel tutmaktayız. Gerekli teknolojik destekleri alarak daha kaliteli hizmet vermenin arayışındayız.

 

Darıca Hakkında

Kocaeli Darıca ilçesi Darıca Evden Eve Nakliyat

Kocaeli’ nin Gebze İlçesi’ ne bağlı bir Bucak iken bakanlar kurulu kararı ile ilçe haline gelmiştir. Darıca ismini, halen de bir burcu ayakta duran Darıca Kalesi’ nden almaktadır. 16 km lik sahili ile Darıca sahilleri Marmara bölgesinin en güzel yerlerinden biridir.

Darıca ilçesi günümüzde 200.000 civarında bir nüfusa sahiptir. Yande resimde de görüldüğü üzere Bayramoğlu üç ucu da sularla çevrili bir yarımadadır. Marmara bölgesinin en modern tatil yerleri arasında sayılmaktadır.

Trakyadan Anadolu içlerine göçen “FRİGLER” daha sonra “MİSYALILAR” Kocaeli bölgesinin ilk yerleşik Halkı oldukları kabul edilir.

Osmanlılar döneminde Kocaeli adı verilen yarımadayı bir ara “TİNYALILAR”, daha sonra “BİTHİNYENLER” ele geçirerek M.Ö. 378`de “BİTHİNYEN” krallığını kurmuşlardır. Bu krallık döneminde Darıca nın kurulduğunu söyleyebiliriz. Bitinye krallığının Eyalet olarak Roma İmparatorluğuna bağlanmasından sonra 1329 Pelekonon savaşına kadar Darıca Bizanslıların hakimiyetinde kalmıştır.

Cerrahoğlu Nakliyat olarak biz de Darıca Evden Eve Nakliyat sektörünce çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Darıca İlçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler

 • Abdi İpekçi Mahallesi
 • Bağlarbaşı Mahallesi
 • Bayramoğlu Mahallesi
 • Cami Mahallesi
 • Emek Mahallesi
 • Fevziçakmak Mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Nenehatun Mahallesi
 • Osmangazi Mahallesi
 • Piri Reis Mahallesi
 • Sırasöğütler Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Zincirlikuyu Mahallesi

 

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayınız.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat alanında faaliyet gösteren Sigortalı, Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, Montaj, De Montaj ve kurulum gerektiren tüm iş ve işlemlerde Cerrahoğlu Nakliyat hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet, Üstün kalite anlayışımız bizi diğer rakip firmalarımızdan ayırmaktadır. Bizimle çalışıp yıllardır bizimle çalışmaya devam eden Kocaeli Nakliyat müşterilerimizin bir değil birden çok gerekçeleri var. Temel anlayışımız bir gün çalışmak değil sürekli çalışmak.

 

Tüm temel malzemelerimizi aracı ve tedarikçileri atlayıp direk fabrikadan toptan ucuza mal etmekteyiz. En iyi ambalaj ve paketleme malzemelerini kullanırız.

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -12

 

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Ekibi

Evden Eve Nakliyat ekibimiz sürekli, sigortalı, maaşlı elemanlarımızdan oluşmaktadır. Alanından uzman ve Profesyonel bir ekiple çalışmanın farkını yaşamanız gerek. Tüm iş ve işlemler için ayrı ayrı elamanlarımız bulunmaktadır. Mobilya Montaj ve De Montaj elemanlarımız ayrı, Elektrik Elektronik elamanımız ayrı Tekniker ve Teknisyenlerimiz ayrı elemanlardan oluşmaktadır.

 

Evden Eve Taşıma Araçlarımız

Kocaeli Nakliyat da kullandığımız araçlar kendimize ait olup kira değildir. Nakliyat araçlarımızın araç yakıtları yıllık toptan alınmakta olup depomuzda stoklanmaktadır. Her gün değişen yakıt ve döviz kurlarından etkilenmeden çalışırız. Her gün her araç için ayrıca kira vermeyiz. Toplamda 12 Aracımız mevcuttur. Her daim Nakliyat araç parkımızda araçlarımız hazır halde bulunmaktadır. Bir çok nakliyat firmasına araçları biz temin eder kiraya veririz. Tüm araçlarımız için ayrı ayrı şoförlerimiz mevcuttur.

 

 

Neden Biz ?

Cerrahoğlu Nakliyat tüm bu saydıklarımızı diğer bütün firmalara göre sadece BİZ yapmaktayız. Kocaeli Evden Eve Nakliyat bizden sorulur. Tüm bu saydığımız avantajlardan dolayı müşterilerimizden ekstra bir maliyet almayız. Tam aksine tüm bu özellikler maliyetlerimizi düşürmektedir. Diğer nakliyat firmalarından daha ucuz hizmet vermeyiz fakat daha uygun fiyata taşımacılık yaparız. Yani ucuz olan işimiz değil fiyattır.

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

Başiskele Evden Eve Nakliyat · Çayırova Evden Eve Nakliyat · Darıca Evden Eve Nakliyat · Derince Evden Eve Nakliyat · Dilovası Evden Eve Nakliyat · Gebze Evden Eve Nakliyat · Gölcük Evden Eve Nakliyat · İzmit Evden Eve Nakliyat · Kandıra Evden Eve Nakliyat · Karamürsel Evden Eve Nakliyat · Kartepe Evden Eve Nakliyat · Körfez Evden Eve Nakliyat