Ücretsiz Ekspertiz hizmetimiz ile başlayan taşıma süreci eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesinden sonra güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Eşyalarınızın sağlıklı şekilde taşınması için en ideal nakliye planı ile taşıma hizmetini sunmaktayız.

Cerrahoğlu evden eve nakliyat Kocaeli Gebze ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Üstün hizmet anlayışımız ile verdiği her hizmeti başarılı bir şekilde tamamlar Cerrahoğlu evden eve nakliyat.Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.Gücünü geçmişten alan firmamızı neden tercih etmelisiniz ?

Firmamız uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır,böylece evden eve taşıma işlemi kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir.Firmamız evden eve nakliyat işlemini sunarken garantili ve sigortalı bir şekilde çalışmaktadır.Sigortalı nakliyat ile siz değerli müşterilerimizin eşyaları korunmuş olmaktadır.Eşyaların zarar görmesi halinde firmamız Cerrahoğlu evden eve nakliyat zararları karşılamaktadır.

 

kocaeli-gebze-sigortali-evden-eve-nakliyat-ve-tasimacilik

Firmamız Nakliyat İşlemini Nasıl Uygular ?

Cerrahoğlu firmamız nakliyat işlemini son derece kusursuz bir şekilde uygular.Deneyimli ve uzman kadromuzla yapılan evden eve taşıma işlemi aynı zamanda son derece teknolojik araçlarla yapılmaktadır.

7/24 çalışan firmamız hizmete her zaman hazırdır.Siz değerli müşterimiz firmamıza ulaştıktan sonra kısa süre içerisinde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.Ekspertiz çalışanlarımız değerli eşyalarınızı inceleyerek nakliyatın nasıl yapılacağını kararlaştırılır.Nakliyat sırasında eşyaların nasıl taşınacağı rapor ile not alınır.Ücretsiz ekspertiz hizmeti sonrası ortaya hizmet bedel ücreti siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.Ücret bedeli noktasında anlaşma sonrasında nakliyat işlemimiz devam eder.

Anlaşma ve Sözleşme :

Siz değerli müşterimizle nakliyatın nasıl yapılacağı yazıya aktarılır ve sözleşme karşılıklı olarak imzalanır.Rica ve istekler sözleşmede yer almaktadır.

Eşyaların Taşınması :

Cerrahoğlu evden eve nakliyat eşyaların taşınma süreciyle devam eder.Alanında uzman çalışanlarımız eşyaları kaliteli ambalajlarla muhafaza etmektedirler.Yol boyunca eşyalar darbe almayacak şekilde ambalajlanır.Eşyalar konforlu araçlara yerleştirilir ve güvenli bir şekilde yola çıkar.

Eşyaların Paketlerden Çıkarılması

Cerrahoğlu nakliyat firmamız taşınma işleminden sonra titizlikle eşyaları taşımaktadır.Eşyaların zarar görmemesi için eşyalar tek tek taşınır ve yavaşça yerleştirilir.Gelişi güzel yerleştirilmeyen eşyalar gruplandırılarak yerleştirilir.Kırılması mümkün eşyalar daha özenli bir şekilde yerleştirilir.

Eşyalarınızın taşınacağı kat yüksek bir kat ise nasıl taşınır ?

Eşyalarınız yüksek bir kata taşınacaksa asansörlü taşıma hizmeti vermektedir.Asansörlü taşıma hizmetiyle evden eve nakliye işlemi daha kısa sürede tamamlanır ve eşyalar darbe almaz.Asansörlü taşıma aracı son derece teknolojiktir.

Nakliyat Nasıl Tamamlanır ?

Firmamız gerekli tüm işlemleri tamamladıktan sonra eşyalar kontrol edilir bir hasar durumunda firmamız zararı karşılar bir zarar olmaması durumunda evden eve nakliyat hizmeti başarıyla sona erer.Kaliteli işçilik için Cerrahoğlu nakliyatı tercih edin.

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -19

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir