Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı çalışmalarında CERRAHOĞLU NAKLİYAT Farkını yaşayın!

 

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Gebze Evden Eve Nakliyat firması olan Cerrahoğlu Nakliyat ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı hizmeti sizleri bekliyor.
Profesyonel Alanında uzman Personel kadromuz ile Fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde taşımaktayız. Kalite ve güvenlikten ödün vermeden hizmet almak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Fabrika taşınmasından doğacak aksaklıkları en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize de devam etmek çalışmalarınızı sürmek adına hemen kuruluma geçmekteyiz. Böylece maddi olarak oluşabilecek kayıpları en aza indirmiş oluruz. Siz de hem işlerinizi daha hızlı yapmak hem de maddi anlamda tasarruf sağlamak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz.

 

– Fabrikada bulunan makinalar teknik ekibimiz tarafından özenle sökülür.
– Fabrika içerisindeki eşyalarınız nakliyat ekibimiz tarafından özel olarak ambalajlanır ve taşınır.
– Fabrika Ofisinizdeki mobilya ve evrak dolapları titizlikle paketlenir.
– Elektrik malzemeleri ayrı ayrı ambalajlanır her bir ambalaja ayrı numara verilir.
– Mobilyalarınız De Montaj ekibimizce sökülür ve karıştırılmadan ayrı ayrı taşınır.
– Her ağırlıktaki eşyalarınız ayrı taşıma araçlarımızla rahatça taşınır.
– Çok fazla ağır yükler forklift ile araca yüklenir.
– Elektrik Elektronik ve Bilgisayar gibi dijital aletleriniz bilişim personelimizce sökülüp paketlenir ve güven içerisinde taşınmaları sağlanır.

 

CERRAHOĞLU NAKLİYAT Fabrika Taşımacılığı alanında deneyim kazanmış personellerimiz tarafından taşınır. Ekip ve Ekipmanlarımızla güven içerisinde bir taşıma planı taahhüt etmekteyiz.

 

Fabrika Taşımacılığı elemanlarımız Toplam dört farklı ekipten oluşmaktadır.

1- De Montaj ve Montaj Ekibi

2- Elektrik Teknisyeni ve Tekniker Ekibi

3- Nakliyat ve Sevkıyat Ekibi

4- Vardiyalı Nakliyat ve Sevkıyat Ekibi

 

Fabrika Taşımacılığı Planımız her alan için uzman personellerden oluşmaktadır. Taşınma sürecini hızlandırmak adına vardiyalı taşıma ve kurulum ekibi oluşturmaktayız. Duruma göre vardiya sayısı ve çalışan personel sayısında artışa da gide bilmekteyiz. Buradaki gayemiz taşınma sürecini hızlandırmak ve fabrikanın biran önce çalışır hale gelmesini sağlamaktır.

 

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşıma çalışma alanında uzmanlaşan Cerrahoğlu Nakliyat alanında tek firmadır.
Nakliyat ve Taşımacılık alanında uzmanlaşan Firmamız, Fabrika taşımacılığı alanında da uzmanlaşmıştır. Hem fabrika taşımacılığı alanı diğer nakliyat sektörlerine de benzememektedir. Hem Personel ekibi sayısı ve niteliği hem de Nakliyat araçları açısından farklılık göstermektedir. En Ağır Nakliyat işi bile 2 gün sürebilecek iken Fabrika Taşımacılığı daha uzun sürebilmektedir.
Bundan dolayı işin altından kalkamayan bir çok nakliyat firması taşıma işine yanaşmamaktadır. Hem alt yapı anlamında hem de persenel sayısı ve niteliği bakımından deneyimli ve uzman değillerdir. Cerrahoğlu Nakliyat olarak bizler firma olarak Profesyonel ve Uzman bir nakliyat ekibiyiz. Siz değerli müşterilerimize bir tık kadar uzağız.

Bizlere ulaşmak için http://www.cerrahoglunakliyat.com/fabrika-tasimaciligi.html adresine tıklamanız yeterlidir.

veya İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir konforlu ve Stressiz bir taşınma planı için görüşmelere başlayabilirsiniz!