Cerrahoğlu Kocaeli Nakliyat firmamız evden eve nakliyat ve ofis taşıma sektörlerinde lider firmadır. Fuar Taşımacılığı, kongre taşıma hizmetini sunmaktadır.

 

CERRAHOĞLU NAKLİYAT FUAR TAŞIMACILIĞI FUAR NAKLİYAT

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Fuar Taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur. Planladığınız organizasyonlarda Cerrahoğlu Gebze Nakliyat firması 7/24 destek için hazırdır. Düzenleyeceğiniz Kongre, Fuar Taşıma, Gezi, Seminer ve Toplantı gibi faaliyetleriniz için cerrahoğlu nakliyat ekspertiz arkadaşımızı aramanız yeterlidir. Eşyalarınız işlerinizden alınıp fuar merkezine sorunsuz teslimi ve fuar bitiminde eşyaların tekrar montaj ekibimizce toparlanması gibi her türkü çalışma firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır.

 

cerrahoglu-fuar-tasimaciligi-gebze-evden-eve-nakliyat-firmasi- Fuar Taşımacılığı

Profesyonel Fuar Taşımacılığı

Güven ve Sorumluluk Bilinci ile Çalışmaktayız.

Fuar Taşımacılığı aşamalarını sorunsuz bir hizmet anlayışı ile yapmaktayız.

Müşterilerimiz ile taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması yapılarak fuar malzemelerinin alacığı tarihi ve tekrar eşyanın teslim edileceği zaman aralığı belirlenir.
Bir sonraki aşamada eşyalarınız için gerekli olan araç ve nakliye ekibi organize edilerek fuar taşıma operasyonu gerçekleştirilir. Tüm hassas eşyalarınız Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından monte ve de monte edilip ambalajlanır.

 

Taşıma süresince ve Fuar Taşıma süresince tüm indirme bindirme ve destek hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır. Fuar Alanında firmaların tanıtımlarını sağladığı ayrı bölümlerde her firma için ayrı stand kurulumu da yapmaktayız. Modüler Stant kurulumu yapmaktayız. ihtiyaç halinde Modüler Stand teminine de gitmekteyiz. Küçük ve orta büyüklüklerdeki stant kullanımlarında tavsiye deriz. Daha büyük stantlarda ise farklı çözlümler sunmaktayız.

 

Modüler Stand Nedir ?

Aleminyum malzemeden yapılan modüler stantlar 5 cm çapındaki dikme çubuklar ve 5 cm kalınlığındaki profillerlerin birbirlerine geçmesi sonucu oluşturulur. Dikme ve profillerin bir birine logo gibi geçme yerleri olduğundan kullanımı rahat ve pratiktir. Bu yüzden Modüler denilmektedir.

 

Forklif aracımızla her ağırlıktaki eşyalarınızı daha rahat bir şekilde taşımaktayız. Yükleme, indirme, bindirme yapmak üzere kullanılan motorlu aracımız bütün ağırlıktaki eşyaların taşınması için idealdır. Fuar alanlarında kiralama ile kullanılan araçların zaman ve kullanımı sınırlıdır. Bizim sunacağımız çalışmalarda sınırlama yoktur.

 

Firmamız Fuar Taşımacılığı alanında son 30 yıldır alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Profesyonel Nakliyat ekibimizle her türlü Nakliyat ve Taşımacılık işlemleri için hizmetinizdeyiz.