Cerrahoğlu Nakliyat olarak 30 yıllık tecrübemizi paylaşıyoruz. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veriyoruz. Asansörlü Nakliyat ve Sigortalı Nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur. Eşya Paketleme ve Ambalajlama tarafımızdan yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Tercih Edilmesi Büyük Faydalar Sağlıyor

Evden eve nakliyat öncelikle eşyaların daha kolay taşınmasını sağlıyor. Birçok farklı hizmet sunan firmamız asansörlü taşımacılık ile işlemleri daha kolay hale getiriyor. Tanıdıklar vasıtasıyla bir evi taşımak istemek demek uzun uğraşlar, emek ve yorucu günlere neden olabiliyor. Fakat Gebze evden eve nakliyat alanında duyulan ihtiyacın firmamız tarafından alınacak yardım ile karşılanması bu sorunların tamamını ortadan kaldırıyor. Paketleme de bu anlamda büyük sorunlar oluşturabiliyor ve zaman kayıplarına sebep oluyor. Firmamızın kaliteli ve işinde uzman ekibi bu işlemleri de çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu sayede hızlı, temiz ve kayıpsız bir ev taşıma işlemi gerçekleşiyor.

Profesyonel Ekip İle İşlemler Daha Hızlı Gerçekleşiyor

Ekibimiz profesyonel olması, işini çok iyi biliyor olması, tüketicinin ihtiyacının çok hızlı şekilde ve kaliteli bir biçimde karşılamasını sağlıyor. Bu alanda tek olan firmamız sigortalı taşımacılık hizmetini de müşterilerine sunuyor. Sigortalı taşımacılık sayesinde ürünlerde hasar oluşma durumunda bu hasardan sorumlu tutulma gibi bir durum olmuyor. Hasar sigorta şirketi tarafından, bir problem çıkarmadan karşılanıyor. Bu sayede eşyalar güvene alınabiliyor. Günümüzde bakıldığında bir yemek takımının değeri bile 5-6 bin TL olabiliyor. Bu kadar değerli ürünlerin merdivenlerden sırtlanarak indirilmesi, herhangi bir sigorta ile korunmaması ve işi ilk defa yapan çevredeki eş dosta emanet edilmesi büyük sıkıntılara yol açabilir. Kırılan bir masa tüm takımın bozulmasına ve 5 bin TL zarara uğramaya sebep olabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için Gebze evden eve nakliyat konusunda iyi bir hizmet veren firmamızın tercih edilmesi önem taşıyor.

 

Gebze

Gebze Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. İstanbul ve diğer ticaret merkezlerine yakın gelişen ve sürekli göç alan bir ilçedir. Gebze de Sanayileşme gittikçe artmaktadır bir nevi küçük bir sanayi merkezi diyebiliriz.

 GEBZE NAKLİYAT

 

Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Asansörlü Nakliyat araçlarımız ve Taşıma araçlarımız Gebze Nakliyat garajımızda hazır halde bekletilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin dilediği zaman ve saatte hizmet vermekteyiz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir