Cerrahoğlu Nakliyat Gebze Evden Eve Nakliyat firmaları içerisinde Hastane Taşımacılığı yapan tek firmadır. Google ve diğer aramalarda Cerrahoğlu Nakliyat 1. sayfa sonuçlarında gelmektedir.

 

Hastane taşımacılığı çok sık gerçekleşen bir taşıma işlemi olduğundan, günümüzde ayrı bir taşımacılık kolu haline gelmiştir. Hastanelerde yer alan demirbaşların (masa, sandalye, dosya dolabı, koltuk, tıbbi cihaz, büro makineleri ve bilgisayarların) deneyimli ve alanında uzman ekip tarafından taşınması büyük önem taşımaktadır.

Hastane Taşımacılığı - cerrahoglu-gebze-hastane-tasimaciligi-kocaeli-gebze-nakliyat

Hastaneler her ülkenin en önemli ve hayati alanlarıdır. Hastaneler toplumsal önemleri açısından ve içerisinde barındırdığı demirbaş malzemelerinden dolayı Nakliyat sektörü içinde büyük bir öneme sahiptir.

 

Cerrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız Hastane Taşımacılığı sektörüne farklı bir bakış açısı ile bakmaktadır. Sektöre yeni bir soluk getiren Cerrahoğlu Nakliyat Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilemektedir. Nakliyat ekibimizi eğitimlerden geçirerek yenilenen çağa ayak uydurmaktayız.

 

Hastane Taşımacılığı hizmetinden en önemli ve hayati önem Hijyendir. Hastaneler hastalıkların ve enfeksiyonların kol gezdiği bir alandır. Tıbbi cihazların hijyen standartlarında taşınması olmazsa olmaz bir konudur. Gebze Nakliyat firması olarak bizler tüm gerekli tedbirleri almaktayız. Yurt dışından ithal ettiğimiz dezenfekte edilmiş özel ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.

 

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşıma herhangi bir nakliyat firmasının yapabileceği bir iş değildir.  Nakliyat firmasının gerekli alt yapısı ve ekipmanları açısından donanımlı olması şarttır. Cerrahoğlu Nakliyat firması gibi deneyimli, uzman bir nakliyat firması ile çalışmanızda yarar var. Cerrahoğlu Nakliyat olarak bizler bu güne kadar bir çok Hastane, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşımacılığını yaptık. Tüm Nakliyat işlemlerinin ardından iş teslim belgelerimiz bulunmaktadır. Hastane Taşımacılığı hizmetini en uygun fiyat ve Profesyonel bir ekiple almak için siz değerli müşterilerimizi Cerrahoğlu Gebze Nakliyat büromuza bekleriz.

Hastane Taşımacılığı çalışmalarımıza başlamadan önce ön inceleme ve keşif amaçlı Expertiz arkadaşımızı göndermekteyiz. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra hastane yetkilisi ile birlikte bir taşıma planı çıkarılır. Hangi birim ve bölümlerin önce taşınacağı, Ameliyathane, Doktor Poliklinikleri ve İdari büroların taşınma sıralaması ve aciliyeti belirlenir. Ardından taşıma için gerekli Nakliyat Araçlarımızdan taşımaya uygun olanlar kararlaştırılır. Boyut olarak farklı Nakliyat araçlarımız mevcuttur. Aynı şekilde Nakliyat ekibimizin sayısı ve Taşınma tarihi de kararlaştırıldıktan sonra süreç başlatılır.

 

Cerrahoğlu Nakliyat Profesyonel ve Sigortalı olarak Hastane Taşımacılığı hizmetini yerine getirmektedir.