İzmit evden eve nakliyat hizmetini hızlı, güvenli şekilde ve profesyonel ekibimizle sizlere sunuyoruz. Ev ya da iş yeri gibi birçok farklı yerde bulunan eşyaların kimi zaman değişik adreslere taşınması gerekebiliyor. Yeni ev satın alma, iş değişikliği, daha iyi semte geçme isteği gibi nedenlerin yanı sıra zorunlu olarak da iş yerinin ya da ev adresinin ikamesinin değiştirilmesine gerek duyulmaktadır. İş yerinizin ya da ev eşyanızın taşınması ise son derece zorlu ve sıkıntılı bir süreci yaşamanıza etki edebilmektedir.

İzmit evden eve nakliyat

Eşyaların planlı bir şekilde toplanması, paketlenmesi ve kolilere aktarım işlemleri için de gerekli malzemelerin teminin yanı sıra ekstra zaman kaybı ve yorgunluk yaşanabilmektedir. Bu uygulamaların yanında eşyanın yeni adrese sevk edilmesi için araç ve eleman teminine de gerek duyulur. Tüm bu işlemlerinizde size destek olan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile destek oluyor. İzmit evden eve nakliyat olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti firmamızdan alarak kolay ve konforlu bir taşınma gerçekleştirmenin avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Nedir?

Ev ya da iş yerinizde yer alan tüm eşyaların yanı sıra çeyiz eşyası gibi eşyalarında belli adrese nakledilmesinde evden eve nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman ve de tecrübeli ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerimizde tüm eşyanızın planlı olarak toplanarak sonrasında ise taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenme ve kolileme işlemlerine yer açıyoruz. Eşyanızın kısa sürede yeni adresine sevk edilmesini sağlayarak sizin tek başınıza günlerce uğraşacağınız işlemleri firmamız ekibi sadece saatler içinde tamamlayarak zamandan da tasarruf etmenize destek olur.

Evden eve nakliye hizmet alımında aynı zamanda garantili hizmetten yararlanmanız da mümkün olur. Bunun ile beraber ev ya da iş yeri eşyanızın zarar görmeden kısa sürede sevk edilmesi ile hem ekonomik avantajı elde ederken hem de ruhsal olarak da konforu edinmenin rahatlığına sahip olmanız sağlanır.

Evden eve nakliye hizmetleri

İzmit Evden Eve Nakliye Hizmeti Nasıl Alınır?

İzmit evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek talep ettiğiniz hizmet için başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Firmamız müşteri temsilcimize ulaşım sağlayarak hizmet talep başvurunuzu oluşturmanız sonrasında uzman personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper raporunu hazırlar. Hazırlanan ücretsiz eksper raporuna istinaden ise hizmet bedeli belirlenerek tarafınıza sunulur. Hizmet bedeline onay vermeniz ile taraflar arasındaki mutabakatın belgelenmesi için hizmet sözleşmesi oluşturulur. Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte evden eve nakliye işlemleri başlatılır.

İzmit Evden Eve Nakliyede Hizmet Sözleşmesi Nedir?

İzmit evden eve nakliyat işlemleri ile ilgili olarak gerçekleştireceğiniz hizmet talebi sonrasında sunulan eksper işlemleri ile beraber verilen fiyat teklifine onayınız ile hizmet sözleşmesine yer açılır. Hizmet sözleşmesi kurumsal hizmet anlayışına sahip olan her firma için son derece önemlidir. Taraflar arasından imzalanacak olan sözleşme mutabakatın sağlandığına istinaden oluşturulur.

Firma tarafından sunulacak olan hizmetler ve bu hizmet bedelleri tek tek sözleşme de kayıt altına alınır. Aynı zamanda zamanında verilmeyen hizmet durumunda da yaptırımlara ilişkin bilgilerde sözleşmede yer alır. Hem hizmeti alan hem de hizmet sunanın haklarının korunmasına destek olan sözleşme son derece önemlidir. Aynı zamanda bu mutabakat sonrasından imzalanan sözleşme eşyanın nakliyesinde güvenli işleme yer verilmesine destek olan sigorta içinde zorunludur.

Evden Eve Nakliyat Sigortasının Önemi

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarının yeni yerleşim yerine nakledilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz özenli çalışmaya yer verir. Kaliteli malzemeler ile paketleme ve kolileme yapılır. Balonlu naylonlar, kalın koliler ve buna benzer tüm gerekli malzemeler ile gerçekleştirilecek olan paketleme ve kolileme işlemleri ile eşyanızın sevk sırasında hasar görmesinin önüne geçilir. Yapılan tüm bu incelikli ve özenli işlemlere karşın karşılaşılabilecek olan kaza, zarar ya da ziyanlara karşı ise eşyanıza nakliye firmamız tarafından sigorta altına alınır. Eşyanızda sevk sırasında oluşan hasar bedeli sigorta tarafından size ödenir. Hizmet sözleşmesinde yer alan hizmet sunum tarih ve saati itibari ile başlayan sigorta tarafınıza eşyaların teslimi ile sonar erer.

İzmit Evden Eve Nakliye de Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Ev ya da iş yerlerinde bulunan eşyaların farklı yere nakledilmesi işlemlerinde özellikle yüksek katlı olan binalarda eşya sevki zorlu olabiliyor. Eşyanın zarar görmeden ve daha kısa sürede nakledilmesi işlemleri ile ilgili olarak asansörlü taşımacılık sisteminden yararlanılmaktadır.

Dış alana kurulan sistem bina katı ile evden eve nakliye aracı arasında kurulur. Eşyalar özel olan bu sistem ile kısa sürede nakliye aracınıza sevk edilir. Güvenli ve hızlı bir işlemlere yer açarak sunulan hizmetlerden yararlanılarak kısa süre içinde araca nakliye tamamlanır.

Asansörlü ev taşıma

Evden eve nakliye işlemlerinde asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için binanın caddeye bakan balkon ve benzeri bir açıklığa sahip olmasının yanı sıra bu alanda bulunan caddenin ise nakliye aracının park etmesine uygun olması ve işlek olmaması gerekir. Sunulan eksper hizmetinde binanın asansörlü taşımacılık sistemi için uygun olup olmadığına da bakılarak kayıt altına alınır.

İzmit Evden Eve Nakliye de Depo Hizmeti

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalar ile ilgili olarak gerçekleştirilecek olan işlemler için adresinize ulaşım sağlayarak eksper raporunu sunan personelimizden aynı zamanda depo hizmet bedeli ve depo hizmetleri ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

İzmit evden eve nakliyat hizmetleri
İzmit ev taşıma hizmetleri

Ev ya da iş yeri eşyalarının taşınması işlemlerinde yeni adres her daim müsait olmayabilir. Acil olarak ev ya da iş yerinin boşatılması durumlarında, yeni adreste tamamlanmayan tadilat durumlarında ve buna benzer birçok sorun ile karşılaştığınızda eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Depo hizmet bedelinde eşyanız aynı şekilde özenli olarak toplanarak paketlenip kolilere aktarılır. Bu işlem sonrasında ise gerçekleştirilecek olan nakliye de depo hizmetinden yararlanmanız mümkün olur. Eşyaların depoya aktarımı tamamlandıktan sonra yeni adresinizin hazır olması ile beraber depodan alınan eşyanız aynı özen ile adrese kapalı kasa araçlar ile nakledilerek yerleşim ve montajı yapılarak tarafınıza teslim edilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Belirlemesi Nasıl Yapılır?

İzmit evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında konusunda uzman olan personel adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper raporunun hazırlar. Sunulan ücretsiz eksper hizmeti ile fiyat belirlemesi yapılır.

Evden eve nakliye işlemlerinde gerçekleştirilecek olan eşya sevki için eksper raporuna taşınmaya konu olan eşya yükü, binanın asansörlü taşımacılık sistemine uygun olup olmaması, binada asansör olup olmaması, bina kat sayısı gibi detaylara yer verilirken yeni yerleşim yeri içinde kat sayısı, eski adres ile olan mesafe, asansör sistemi gibi detaylar eklenir. Aynı zamanda sunulacak olan hizmetlerde talep edilen ek hizmetlerde eksper raporuna kayıt edilir. Böylelikle fiyatlandırma tamamlanarak onayınıza sunulur.

İzmit evden eve taşımacılık

Kaliteli İzmit Evden Eve Nakliye Hizmeti

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların kısa sürede ve garanti kapsamında nakledilmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde aynı zamanda kaliteli araç gereç ve malzemelere yer veriyoruz. İnternet adresimiz üzerinden bize ulaşabilir ayrıca tüm detayları ile evden eve nakliye hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir