Cerrahoğlu Nakliyat firmamız Gebze Nakliyat Eşya Depolama hizmetini Profesyonel olarak yerine getirmektedir. kiralık Nakliyat Deposu ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi Garantili ve Sigortalı olarak çalışmaktayız. Nakliyat sektöründe işini en iyi yapan firmaların başında gelmekteyiz. Kocaeli Gebze Nakliyat firmaları açısından koşulsuz % 100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.

 

Nakliyat Eşya Depolama

Gebze Nakliyat Eşya Depolama ev veya iş yerinize ait eşyalarınızın kısa süreliğine nakliyat depolarımızda bekletilmesidir. Yani il dışına çıkacak iseniz ve kısa süre tekrar tanışacaksanız en iyi taşınma planları arasında yer alan Nakliyat Depolama hizmetini öneririz. Sizi hem şehirler arası taşınma zahmetinden kurtarır, hem de boşuna kira ödemezsiniz.

 

Cerrahoğlu Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme -19

Nakliyat Depolama çalışma alanımız toplamda 3000 metre kare alandan oluşmaktadır. her biri 100 metre kareden oluşan özel kilitli bölmelerden oluşan Nakliyat Depolarımız toplam 30 adettir.

Nakliyat Depolama alanları 7/24 özel güvenlik ekiplerimizce korunmaktadır. Kendi içlerinde otomatik kapılarla kilitli alanlardan oluşan bölmeler yine 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

 

 

 

Sigortalı Nakliyat Eşya Depolama

Nakliyat Eşya Depolama hizmetimiz sigortalıdır. Doğabilecek tüm zararlarınız anlaşmalı bulunduğumuz Sigorta Acentesi tarafından karşılanmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sigortalı Nakliyat Depolama

 

İstanbul Nakliyat Eşya Depolama

İstanbul Nakliye Eşya Depolama hizmeti veren Cerrahoğlu Nakliyat firmamız İstanbulın bütün ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Kapalı Nakliyat Depomuz toplam 3000 metre kare alandan oluşmaktadır. Her bir bölme 100 metre kareden oluşur. özel bölmelerden oluşan Nakliyat Depolarımız toplam 30 adettir. Müşteriye özel olarak sunduğumuz hizmet içerisinde kişiye özel hizmet mevcuttur.

 

Ankara Nakliyat Eşya Depolama

Ankara Nakliyat Depolama hizmeti veren firmamız İstanbul geneli bütün ilçelerde çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliyat Depomuz toplam 2000 metre kare alandan oluşmaktadır. Her bir bölme 100 metre kareden meydana gelir. Nakliyat Depolarımız toplam 20 adet olup her bölüm bir kişiye tahsis edilmektedir.

 

İzmir Nakliyat Eşya Depolama

İzmir Evden Eve Nakliyat Depolama hizmeti vermekteyiz. Yılların deneyimli firması olarak İzmir’in bütün ilçelerindeki temsilciliklerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar sürekli kendimizi yenileyerek sektöre büyük kazanımlar kattık. Bu anlamda Cerrahoğlu Nakliyat İzmir Nakliyat firmaları ve sektörüne büyük bir değer katmıştır.