Cerrahoğlu Nakliyat, Kocaeli Gebze başta olmak üzere tüm Türkiye’de Piyano Taşıma hizmeti vermektedir. Piyano taşımacılığı aşamasında sigortalı, garantili, asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Piyano Taşıma nakliyat çeşitlerinden biridir, büyük özen ve titizlik gerektiren bir alandır. Uzun yılların deneyimli Gebze nakliyat firması, piyano taşımacılığı çeşitlerinden duvar piyano nakliyesi ve kuyruklu piyano taşıma hizmetlerini vermekteyiz. Özel askılı taşıma paketleri ve çeşitli piyano taşıyıcı araçlarımız ile isteğiniz yere piyano taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Piyano hakkında; piyano tuşlu bir çalgıdır. Tuşlarına basıldığında, sahip olduğu karmaşık çekiçli mekanizma sayesinde tellere vurarak ses veren klavyeli bir çalgı türüdür.

 

piano transport piyano taşıma cerrahoğlu nakliyat gebze

Piyano Çeşitleri:

Piyano Yapım biçimi ile duvar Piyano (konsol) ve kuyruklu Piyano (salon / konser / grand) adı verilen çeşitleri vardır. Piyano İtalyanca “Güçlü ve Hafif sesli klavsen (harpsikord) – gravicembalo col piano e forte” kelimesinden gelmektedir.

Piyano Nasıl Çalışır?

Piyano Atası, klavyeden en önemli farkı, tuşa basarken uygulanan kuvvete göre çıkan sesin şiddetinin de aynı yönde değişken olmasıdır. Piyano çalan kişiye piyanist veya piyano sanatçısı denir. Piyano İlk tuşu La-0, son tuşu Do-8 olma üzere toplam 88 tuştan oluşur.

 

Piyano Nasıl Taşınır Piyano taşıma Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Piyano taşıma ekip işidir, profesyonellik gerektirir. Piyano taşınmadan önce gerekli koordinasyon ve plan yapılmalıdır. Uzman nakliyat ekibi tarafından taşınması önerilmektedir. Piyano Nakliyesi işlemine geçilmeden önce, piyano gerekli tüm tedbirler alınarak paketlen melidir. Darbe alma, çizilme ve kırılma gibi risklere karşı tedbirden ambalajlanmalıdır.

Gebze Nakliyat firması olarak her nakliyat alanında gösterdiğimiz başarılı taşıma planını Piyano taşıma alanında da göstermekteyiz. Piyano nakliyat için eksper arkadaşımız yerinde Piyanoyu inceler. İnceleme bittikten sonra taşıma planına geçilir. Piyano taşıma aşamasında gerekli tedbirler kararlaştırılır. Taşıma planında kullanılacak araç ve personel sayısı belirlenir. çalışması yapılır.

 

Sigortalı Piyano Taşıma

Cerrahoğlu Nakliyat olarak tüm güvenli hizmetlere rağmen tedbiri elden bırakmıyoruz. Gebze Nakliyat firması olarak  tüm taşıma işlerimizi sigortaya tabi tutar ve doğabilecek tüm zararlara karşı sigorta acentesi ile gerekli anlaşmaları sağlarız. Piyano taşımacılığı  işlemini avrupa’dan ithal ettiğimiz balonlu naylon veya pet graft kağıtlara sararak yapmaktayız.