Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Cerrahoğlu International Movers ile kaygısız uluslararası bir yer değiştirme

Yurtdışına taşınmayı mı planlıyorsunuz? Fransız kırsalında yeni bir hayata başlamak, İngiltere’nin finans merkezinde çalışmak ya da dünyanın diğer tarafında Avustralya’da eğlenmek ister misiniz? Yurtdışına taşınmak birçok insan için büyük bir olaydır. Cerrahoğlu International Movers, tüm endişelerinizi elinizden almaktan mutluluk duyacaktır.

Evinize yaptığımız ziyarette, yer değiştirme ile ilgili beklentilerinizi ve isteklerinizi tam olarak anlamak ve listelemek için gereken zamanı harcayacağız ve ayrıca yurtdışına taşınma süreci hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceğiz. İhtiyaçlarınıza göre size bir teklif göndereceğiz. Ondan sonra, sizinle sorunsuz bir yer değiştirme arasında hiçbir şey duramaz!

Kişisel asistan
Ev eşyalarınız dünyanın her tarafına konteyner gemisi ile veya Fransa’ya eve daha yakın bir kamyonla gönderilse de, uluslararası taşımacılık konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde Cerrahoğlu International Movers ile sorun yaşamayacaksınız. Yurtdışındaki uluslararası yerleşiminizde kapıdan kapıya size destek vereceğiz.

Her zaman tüm sorularınızı ele alabileceğiniz Cerrahoğlu International Movers’tan özel bir hareket koordinatörü olacak. Hareket koordinatörünüz, yapılan anlaşmaların tamamen farkındadır, hangi hizmeti beklediğinizi bilir ve dünyanın neresinde olursanız olun yurtdışına taşınma işleminizin sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar!

Buna ek olarak, Cerrahoğlu International Movers da kendi büyük ölçekli depolarına sahiptir. Depolama sırasındaki mükemmel iklim kontrolü sırasında, ev eşyalarınız veya arşivleriniz her zaman iyi durumda olacaktır.

ULUSLARARASI NAKLİYAT

Cerrahoğlu Internatıonal olarak bireysel, kurumsal, askeri ve diplomatik müşterilerimize uluslararası alanda tanınan itibarımız ve bizi sektördeki en kaliteli kılan tecrübelerimize göre premium kapıdan kapıya taşıma hizmeti sunuyoruz. Hava, deniz veya kara yolu ile etkin temizleme çözümleri sunuyoruz. Ayrıca Cerrahoğlu Internatıonal, istek üzerine tüm nakliye için kapsamlı sigortalar düzenleyebiliriz.

Menşe hizmeti şunları içerir: Hacmi, uzmanlarımızın taşıma şeklini, yazılı teklifi, yurtdışında tam yurtdışı paketlemeyi, bir paket listesinin hazırlanmasını, dokümantasyonu, rota planlamasını (deniz-hava yolu) belirlemek için ücretsiz bir ön hamle anketi. 

Operasyon sırasında en iyi ve en uygun paketleme malzemelerini kullanıyoruz, ayrıca özellikle kırılgan ürünler ve mermerler için özel ahşap kasalar üretilebiliyor. Cerrahoğlu Internatıonal paketleme ekibi, profesyonel marangozlarımız tarafından sökülüp takılabilmesi için profesyonel ve iyi eğitimlidir.

profesyonel bakım ile paketleme. 

Mallar tesise yüklenir ve mühürlenir. 

Operasyon sırasında akıcı İngilizce konuşan süpervizörlerimiz tarafından dikkatlice listeleme ve etiketleme yapılır.

 İşlemin tamamlanmasıyla, Hedef servisi şunları kapsar : Giriş gümrükleme işleminin acentelerimiz uzmanları tarafından tamamlanmasının ardından, adrese ulaşım, ambalajın açılması, mobilyaların yeniden birleştirilmesi ve boş ambalaj malzemelerinin çıkarılması acentelerimiz tarafından gerçekleştirilir. Cerrahoğlu Internatıonal, tüm dünyadaki sertifikalı ve uzman şirketlerden oluşan ağ üzerinden müşterilerinin tüm servis ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılar.

Geçiş Modları:

Uluslararası taşıma hizmetimizi kullanırken iki ana geçiş modu vardır. Bütçeniz, hedefiniz ve taşınma işlemleriniz için aciliyet sizin için en uygun yöntemi belirlemenize yardımcı olacaktır.

Taşınmayı Deniz Taşımacılığı ile Gönderin

Deniz taşımacılığı, Türkiye’den yurt dışına taşınma göndermenin en ekonomik yoludur. Deniz, iki geçiş modunun en yavaş olduğu , uluslararası nakliyelerin varış noktasına göre teslimatı için bolca zaman bırakmanız önerilir.

Container Az Konteyner Yükü: Evinizden küçük bir dairenin, küçük bir ofisin veya  yalnızca büyük mobilya parçalarının içeriğini gönderiyorsanız – LCL sizin için en iyi seçenektir. Etkileriniz paylaşılan bir kap içinde toplanır ve korunur ve yalnızca sahip olduğunuz yerin kapladığı alan için ödeme yaparsınız.

Container Tam Konteyner Yükü: FCL, tüm ev veya büyük iş ofisleri vb. Nakliye edenler için tercih edilen bir seçenektir. Uluslararası taşınma işleminizin hacmine bağlı olarak 20ft veya 40 ft’lik bir konteyner için ücret alınacaktır ve istediğiniz şekilde kabı doldurabilirsiniz.

Taşınmayı Hava Kargo İle Gönderin

Hava taşımacılığı, malları Türkiye’den dünyaya taşımanın en hızlı yoludur. Hava taşımacılığı masrafları, yükünüzün toplam ağırlığına göre hesaplanır, böylelikle masraflı olur. En az mobilya, bir yatak odalı daire veya bir ya da iki belirli oda gönderiyorsanız en iyisidir. Taşınma işlemleri varış noktasına ulaştığında, her biri maliyet ve taşıma süresine göre değişen bir dizi seçenek vardır.

 

uluslararası evden eve nakliyat