Cerrahoğlu Nakliyat Villa Taşıma hizmetinde uzun yıllardır bilgi birikimi ve Uzman Ekipleri, Teknolojik Ekipmanlar ve Hijyenik Ambalajlama Malzemeleriyle Sorunsuz ve Rahat Bir Taşınma Sunmaktadır.

Villa Taşımacılığı

 

Cerrahoğlu Villa Taşıma Hizmeti

Villa Taşıma hizmetlerinde lütfen Cerrahoğlu Nakliyat firmamızdan Ücretsiz Ekspertiz İsteyiniz!

Villa Nakliyat hizmeti almadan önce müşteri hizmetleri departmanında yer alan arkadaşımızla gerekli görüşmeleri yapınız. Ön görüşme neticesinde Ekspertiz arkadaşımızın Keşif İçin Villanıza gelip inceleme yapması gereklidir. Cerrahoğlu Nakliyat firmamız tarafından gönderilen Ekspertiz arkadaşımızla beraber Taşınma Günü Kullanılacak Nakliyat Aracını beraber belirlersiniz. Ambalajlama ve Paketleme Malzemelerini ve Miktarını Belirlersiniz. Eşya Yoğunluğuna Göre Villa Taşımacılığında Çalışacak Personel Sayısını Belirlersiniz. Villa Sahibinin İstekleri Doğrultusunda Villa Taşıma Personel Sayısı Artırılabilmektedir.

 

Villa Taşıma Nakliyat Eşyalarının Yoğunluğuna Göre Bir Kaç Gün Sürebilmektedir. Genel Anlamda 1. Günü Ambalajlama ve Paketleme İşlemleri Yapılırken. 2. Günü İse Taşınma ve Eşyalarınızın Montajlama İşlemleri Mobilya Montaj Ustalarımız Tarafından Yapılmaktadır. Taşınma planı birebir karşılıklı istişare ile yapılmaktadır. Yani her iki tarafın da mutabık kaldığı taşıma planını yürürlüğü sokarak taşıma sürecimizi başlatıyoruz.

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Villa Nakliye işlemlerinde gerek duyulması halinde Asansörlü Nakliyat Araçlarımızla çalışma yapabilmekteyiz. Asansörlü Nakliyat aracımız Villa Nakliye Süresini kısaltmaktadır. Villalar kimi zaman 3-5 kat olabilmektedir. Taşınma sürecini optimize etmek ve zamanlamadan tasarruf sağlamak adına Asansörlü Taşıma avantaj sağlar.
Cerrrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm çalışmalarımızda Garantili, Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktayız. Villa Taşıma uzmanı halini almış firmamız ve ekibimiz artık bütün konuya hakim konumdadır.
30 Yıllık Tecrübe ve Deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

 

Villa Taşımacılığı

Villa eşyalarınızı zarar vermeden ve güvenilir bir şekilde alanında uzman ekibimizle taşımaktayız.  Mobilyalarınız De Montaj ekibimizce sökülmektedir. Montaj elemanımız yine mobilya kurulumunu gerçekleştirmektedir. Mobilyalarınızın zarar görmesini engellemeye yönelik patpat diye tabir ettiğimiz malzeme ile ambalajlamaktayız. Villa içerisinde yer alan bütün mobilyalarınızı sorunsuz bir şekilde kurmaktayız.

 

Referanslarımız sayfamızı inceleyebilirsiniz, aklınıza takılan farklı sorular olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEL: 0262 654 0135
GSM : 0532 692 7333
GSM : 0532 304 9066